Trešdien, 25. aprīlī, trešo gadu pēc kārtas SIA “ALAAS” sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi organizēja skrējienu jauniešiem “Atkritumiem pa pēdām!”.

18 jauniešu komandas no visa SIA “ALAAS” darbības reģiona piedalījās 2 stundu skrējienā, kura laikā orientējās Rēzeknes pilsētas teritorijā, pēc īpašas orientēšanās lapas norādēm meklējot 4 kontrolpunktus, kuros rakstiski atbildēja uz jautājumiem par atkritumiem, atkritumu vēsturi, pārstrādei izmantojamajiem atkritumiem un atkritumu šķirošanu. Atbildot uz jautājumiem, drīkstēja izmantot līdzcilvēku palīdzību, kā arī internetu, jo mūsdienās ir jāprot ātri atrast nepieciešamo informāciju.

Bija arī īpašs uzdevums – visai komandai vajadzēja nofotografēties Rīgas ielas atkritumu šķirošanas laukumā pie informatīvā paziņojuma. Šajā paziņojumā ir informācija par to, kas tiek pieņemts laukumā.

1. vietu skrējienā ieguva Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda “Konfetkas”, 2. vietu – Rēzeknes 5. vidusskolas komanda “Rainis”, 3. vietu – Kārsavas vidusskolas 11.a klases komanda “Fiksiki”.

Paldies visām komandām par dalību skrējienā! Jaunieši ieskandināja Lielās Talkas nedēļu Rēzeknē, sestdien 28. aprīlī tiksimies Lielajā talkā!

Informāciju sagatavoja Edīte Čepule, SIA “ALAAS”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?