Sakarā ar notiekošajiem remontdarbiem, sākot ar 7. maiju satiksmes kustībai būs slēgts Maskavas ielas posms no Atbrīvošanas alejas ielas līdz Blaumaņa ielai.

Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes telpiskās attīstības plānotāja – projektu vadītāja Marina Labanovska, sabiedriskā transporta kustība būs novirzīta pa Rūpnīcas un Metālistu ielām. Sakarā ar sabiedriskā transporta maršrutu izmaiņām tiks uzstādītas pagaidu autobusu pieturas Blaumaņa ielā un Rūpnīcas ielā. Izbraucot Atbrīvošanas alejā, sabiedriskā transporta autobusi kursēs pēc ierastās shēmas.

Visi satiksmes ierobežojumi paredzēti sakarā ar projekta Nr.5.6.2.0/16/I/018 “Industriālo teritoriju tīklojuma izveide uzņēmējdarbības veicināšanai Rēzeknes pilsētā, Rēzeknes un Viļānu novados” īstenošanu, kura ietvaros notiek Maskavas, Noliktavu un Varoņu ielu pārbūve.

2 Comments
 1. Tatjana 4 gadiem atpakaļ

  Labdien. Kā būs ar tiem kas dzīvo Maskavas ielā. Vai būs iespēja piebraukt pie mājas Nr.9?

  • Author
   rezekne.lv 4 gadiem atpakaļ

   Grunts izņemšana un aizbēršana līdz šķembu apakškārtai Maskavas ielā notiks pa nelieliem posmiem, tāpēc iedzīvotāji varēs bez problēmām piekļūt pie daudzdzīvokļu mājām.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?