Turpinot aizsākto tradīciju, arī šogad, 28. aprīlī SIA „Rēzeknes slimnīca” uzņēma 19 Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes medicīnas un zobārstniecības fakultāšu studentus ar mērķi iepazīstināt jaunos speciālistus ar slimnīcas piedāvātajām karjeras iespējām.

Visas dienas garumā studenti guva plašu ieskatu par slimnīcā sniegtajiem pakalpojumiem, piedāvātajām darba iespējām un priekšrocībām strādājot reģionā. Savukārt slimnīcas vadība un domes pārstāvji aicināja jaunos speciālistus izvērtēt un izmantot, gan slimnīcā sniegtās karjeras izaugsmes iespējas, gan novērtēt pilsētas ekonomisko un attīstības potenciālu.

Apskatot Rēzeknes slimnīcu, jaunieši atzina, ka tika kliedēti neskaitāmie stereotipi par darbu reģionā: „Rīgā valda uzskats, ka reģionos viss ir noplucis. Tagad atbraucu un pilnīgi pretējs iespaids!” stāsta Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes 4. kursa students Patriks Aldersons, turpinot, ka redzētais tiešām priecē: „Tas, ko piedāvā Rēzeknes slimnīca, mani pārsteidz, jo es pats galvaspilsētā strādāju sirds operāciju blokā, te Operāciju nodaļā ir pat inovatīvākas lietas nekā pie mums. Arī ejot pa nodaļām mums teica: „Te būs remonts, te arī!”, man ir jautājums: Kāpēc? Viss tāpat ir ļoti skaisti!” Savukārt RSU Medicīnas fakultātes 4. kursa studente Amanda Prušakeviča pēc redzētā ir apņēmības pilna izvēlēties slimnīcu par savu prakses vietu un nākotnē izskata arī darba iespējas: „Es sapratu, ka šeit ir profesionālās iespējas. Slimnīcas vadība domā ne tikai par pacientiem, bet arī par personālu – ērtas izremontētas telpas, moderns aprīkojums. Vienkārši ir jābrauc uz šejieni un jāstrādā.”

Priecē, ka jaunie speciālisti ir gandarīti par redzēto Rēzeknes slimnīcā, apsverot ne tikai prakses, bet arī darba iespējas, to apliecina arī Latvijas Medicīnas Studentu Asociācijas valdes locekle Nikola Krūmiņa: “Es redzu, ka ir ieinteresētība par darbu Rēzeknē. Mums ir jānotur studenti Latvijā, mēs nedrīkstam likt rezidentiem aizbraukt un šāda veida pieredzes braucieni ļauj redzēt, ka Latvijā ir iespējas, vēl vairāk – reģionā ir iespējas profesionālajai izaugsmei. Šodien mums bija iespēja iepazīties ar slimnīcā strādājošiem jaunajiem ārstiem, dzirdēt viņu stāstus. Šāds komplekss brauciens ir ļoti, ļoti vērtīgs.”

Studentu pozitīvās atsauksmes pēc slimnīcas apmeklējuma un pilsētas apskates, vieš cerību, ka jaunie speciālisti apsvērs darba iespējas Rēzeknes slimnīcā.

Informāciju sagatavoja Laura Sondore-Strode, SIA “Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?