No 16. janvāra līdz 16. aprīlim Bērnu bibliotēka piedalījās ARPC “Zeimuļs” un Rēzeknes Dzīvnieku patversmes organizētā akcijā “Gribu mājās”, kuras laikā Bērnu bibliotēkā bija aplūkojama akcijas dalībnieka Denisa Ivenkova fotogrāfiju izstāde un tematiska grāmatu izstāde “Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām”.

Fotogrāfijas un grāmatas aicināja būt labestīgiem, palīdzēt grūtībās nonākušajiem dzīvniekiem. Bibliotēkas apmeklētāji tika lūgti ziedot patversmes iemītniekiem nepieciešamo pārtiku.

8. maijā ARPC “Zeimuļs” metodiķe darbā ar bērniem un ģimenēm O. Strode un Bērnu bibliotēkas darbiniece T. Deičmane kopā ar jaunajiem dzīvnieku draugiem – bibliotēkas lasītājiem un viņu vecākiem saziedoto pārtiku nogādāja patversmes iemītniekiem. Paldies visiem!

Aicinām arī turpmāk tāpat kopīgi palīdzēt Rēzeknes Dzīvnieku patversmes iemītniekiem! Atcerieties, ka tur jūs vienmēr atradīsiet uzticamu draugu, kurš līdz sava mūža beigām būs jums pateicīgs un mīlēs jūs! Patversmes kaķīši un sunīši būs priecīgi saņemt sauso barību un konservus, noderēs arī granulas kaķu tualetēm un pastāvīga brīvprātīgo palīdzība.

Tatjana Deičmane, Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēkas vecākā bibliotekāre

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?