15. un 16. maijā Valsts robežsardzes koledža sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju rīkoja VII starptautisko zinātniski praktisko konferenci „Robežu drošība un pārvaldība”. Konferences mērķis bija apzināt jaunāko pētījumu rezultātus un apkopot labāko praksi inovatīvu risinājumu izstrādē un ieviešanā robežu drošībā un pārvaldībā.

Konferences tematika bija veltīta jaunākajiem pētījumu un labākās prakses rezultātiem robežu drošībā un pārvaldībā, akcentējot jautājumus par imigrācijas izaicinājumiem mūsdienās, integrēto robežu pārvaldību, sadarbības nozīmi robežu drošībā un pārvaldībā, informācijas tehnoloģiju nozīmi robežu drošībā, robežsargu izglītības pilnveidošanas iespējām, kā arī par ētiskajiem un psiholoģiskajiem aspektiem robežu pārvaldībā.

Konferencē piedalījās Valsts robežsardzes koledžas ārvalstu un Latvijas sadarbības partneri – Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Somijas robežapsardzības iestāžu mācību iestāžu pārstāvji, Rīgas Tehniskās universitātes, Valsts Policijas koledžas un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas pārstāvji, kā arī izglītības iestāžu amatpersonas no Moldovas, Baltkrievijas, Uzbekistānas un Kirgizstānas.

Pētījumu rezultāti tiks apkopoti un izdoti Iekšējās drošības un civilās aizsardzības zinātniskajā žurnālā „Robežu drošība un pārvaldība”, kā arī publikācijas tiks ievietotas starptautiski atzītu zinātnisko rakstu datu bāzēs.

Informāciju sagatavoja Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?