Sestdien, 12. maijā Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra peldbaseinā norisinājās Rēzeknes pilsētas 2018. gada atklātais čempionāts peldēšanā, kurā piedalījās peldētāji arī no Balviem, Daugavpils, Ilūkstes un Valmieras. Uzvarētāji tika noskaidroti četrās vecuma grupās un deviņās distancēs.

I grupa (2009. g.dz. un jaunāki):

100 m brīvais stils:

  1. Beatrise Baranovska 08 Rēzekne 1:25,48
  2. Arta Šķipore 08 Valmiera 1:31,40
  3. Livija Kreicberga 08 Rēzekne 1:44,42
  1. Daņila Petrovs 08 DBJSS 1:17,72
  2. Timurs Kirgizovs 08 Rēzekne 1:22,59
  3. Artis Irišins 08 Rēzekne 1:35,77

50 m brass:

  1. Arīna Rodionova 08 Ilūkstes NSS 0:47,92
  2. Simona Feldmane 08 DBJSS 0:48,15
  3. Beatrise Baranovska 09 Rēzekne 0:58,03
  1. Ņikita Kirillovs 08 DBJSS 0:45,73
  2. Kristaps Strods 08 Rēzekne 0:48,41
  3. Artjoms Kurmeļovs 08 Rēzekne 0:51,24

100 m komplekss:

  1. Arīna Rodionova 08 Ilūkstes NSS 1:30,50
  2. Simona Feldmane 08 DBJSS 1:33,14
  3. Beatrise Baranovska 08 Rēzekne 1:36,99
  1. Daņila Petrovs 08 DBJSS 1:27,97
  2. Timurs Kirgizovs 08 Rēzekne 1:33,00

50 m uz muguras:

  1. Arta Šķipore 08 Valmiera 0:49,10
  2. Livija Kreicberga 08 Rēzekne 0:49,30
  3. Beatrise Baranovska 09 Rēzekne 0:53,96
  1. Ņikita Kirillovs 08 DBJSS 0:41,37
  2. Artis Irišins 08 Rēzekne 0:45,87
  3. Marats Jakubovs 09 Rēzekne 0:47,26

 

II grupa (2006.-2007. g.dz.):

100 m brīvais stils:

  1. Sabīne Jupatova 06 Rēzekne 1:15,17
  2. Karolīna Logina 06 Balvu SS 1:31,24
  3. Ilze Gmizo 07 Valmiera 1:41,22
  1. Valērijs Barinovs 07 DBJSS 1:07,55
  2. Romāns Vorobjovs 06 Rēzekne 1:07,88
  3. Lauris Raičenoks 06 DBJSS 1:15,10

50 m brass:

  1. Evelīna Šidlovska 07 DBJSS 0:41,17
  2. Jūlija Antonova 07 Balvu SS 0:43,72
  3. Amanda Šakurova 06 DBJSS 0:55,44
  1. Jegors Muho 07 DBJSS 0:40,99
  2. Valērijs Samodurovs 06 Rēzekne 0:41,02
  3. Romāns Vorobjovs 06 Rēzekne 0:43,88

100 m komplekss:

  1. Jūlija Antonova 07 Balvu SS 1:29,22
  1. Valērijs Samodurovs 06 Rēzekne 1:18,44
  2. Raits Markus 06 Balvu SS 1:20,78
  3. Haralds Ķerģis 06 Balvu SS 1:26,14

50 m uz muguras:

  1. Evelīna Šidlovska 07 DBJSS 0:36,89
  2. Sabīne Jupatova 06 Rēzekne 0:40,53
  3. Amēlija Nikola Vīksna 07 Valmiera 0:44,72
  1. Raits Markus 06 Balvu SS 0:34,51
  2. Valērijs Barinovs 07 DBJSS 0:36,09
  3. Romāns Vorobjovs 06 Rēzekne 0:36,49

 

III grupa (2004.-2005. g.dz.):

50 m brīvais stils:

  1. Evelina Mihailova 04 DBJSS 0:30,47
  2. Anna Jakimova 05 DBJSS 0:31,32
  3. Diāna Ivdre 05 Balvu SS 0:31,36
  1. Oļegs Mihailovs 05 Rēzekne 0:29,56
  2. Andris Jelinskis 05 DBJSS 0:31,88
  3. Dāvids Liepiņš 05 Valmiera 0:32,49

200 m brass:

  1. Diāna Siberjanova 05 DBJSS 3:21,24
  2. Džuljeta Upmace 05 Valmiera 3:24,66
  3. Amanda Šakurova 06 DBJSS 3:26,61
  1. Aleksandrs Greiškāns 05 Rēzekne 3:02,61
  2. Valērijs Čurgelis 05 DBJSS 3:02,78
  3. Markuss Spricis 04 Valmiera 3:05,18

200 m uz muguras:

  1. Diāna Ivdre 05 Balvu SS 2:46,22
  2. Arina Pegušina 04 Rēzekne 3:00,27
  1. Dainis Kudrjavcevs 04 Rēzekne 2:33,13

50 m tauriņstils:

  1. Evelina Mihailova 04 DBJSS 0:34,70
  2. Darja Plisko 05 DBJSS 0:36,95
  3. Džuljeta Upmace 05 Valmiera 0:39,38
  1. Valērijs Čurgelis 05 DBJSS 0:32,84
  2. Oļegs Mihailovs 05 Rēzekne 0:33,88
  3. Andris Jelinskis 05 DBJSS 0:37,80

200 m brīvais stils:

  1. Mērija Metene 05 Valmiera 2:38,78
  2. Anna Jakimova 05 DBJSS 2:39,39
  1. Oļegs Mihailovs 05 Rēzekne 2:24,89
  2. Dāvids Liepiņš 05 Valmiera 2:40,50
  3. Maksims Kirillovs 04 DBJSS 2:55,59

 

IV grupa (2003. g.dz. un vecāki):

50 m brīvais stils:

  1. Evelīna Krakope 03 Balvu SS 0:31,94
  2. Valērija Danilonoka 03 DBJSS 0:32,75
  3. Ieva Cuikore 03 Balvu SS 0:35,01
  1. Iļja Daņilovs 01 Rēzekne 0:25,97
  2. Raimonds Kursis 03 DBJSS 0:27,86
  3. Matvejs Suharževskis 02 Valmiera 0:27,88

200 m brass:

  1. Egija Logina 03 Balvu SS 3:24,32
  2. Marija Arnicāne 03 Balvu SS 3:37,49
  1. Pāvels Kudrjavcevs 03 Rēzekne 2:45,14
  2. Žans Lazdovskis 03 DBJSS 2:54,47
  3. Valteras Rutrkovskis 03 Valmiera 2:55,37

200 m uz muguras:

  1. Katrīna Ķise 02 Ilūkstes NSS 3:05,14
  2. Ieva Cuikore 03 Balvu SS 3:08,19
  1. Ralfs Kristers Kokorevičs 03 Balvu SS 2:30,12

50 m tauriņstils:

  1. Valērija Danilonoka 03 DBJSS 0:38,50
  2. Egija Logina 03 Balvu SS 0:38,84
  3. Katrīna Ķise 02 Ilūkstes NSS 0:43,17
  1. Iļja Daņilovs 01 Rēzekne 0:28,91
  2. Gļebs Bondarevs 01 Rēzekne 0:29,53
  3. Raimonds Kursis 03 DBJSS 0:30,64

200 m brīvais stils:

  1. Evelīna Krakope 03 Balvu SS 2:49,12
  1. Matvejs Suharževskis 02 Valmiera 2:14,32
  2. Andrejs Vjazanicins 02 Balvu SS 2:23,03
  3. Kristofers Pētersons 01 Valmiera 2:24,84
0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?