12. maijā ARPC “Zeimuļs” notika pretendentu atlase projektam “Latvijas Princese un Princis 2018”. Šāda mēroga projekts Rēzeknē tiek organizēts pirmo reizi, jo līdz šim projekts tika organizēts tikai reģionālā līmenī. Projektā piedalīsies 26 bērni vecumā no 5 līdz 9 gadiem un pārstāvēs Rēzekni, Viļānus, Balvus, Ludzu, Olaini un Rīgu.

Projektu organizē biedrība “Kultūras pasākumu attīstības aģentūra” sadarbībā ar Rēzeknes pašvaldības aģentūru “Rēzeknes kultūras un tūrisma centrs”. Organizatori uzsver – projekta mērķis ir parādīt, ka Latvijā dzīvo aktīvi bērni, kuri vēlas iesaistīties izglītojošos projektos, attīstīt savus talantus un rezultātā plašai sabiedrībai demonstrēt kultūras programmu, kas apgūta intensīva sagatavošanās posma laikā.

Iepazīšanās pasākums vienlaicīgi bija arī talantu pusfināls, kura laikā uzsvars tika likts uz bērnu artistiskumu, spējām brīvi, nesamāksloti veidot stāstījumu par sevi un savu ģimeni. Augsti tika vērtēta prasme runāt pārliecinoši un nebaidīties būt atšķirīgiem un oriģināliem. Vairāki pretendenti dejoja sporta dejas, stāstīja dzejoļus, demonstrēja teatrālus iestudējumus, savus mākslas darbus, rādīja muzikālus priekšnesumus – spēlēja klavieres, vijoli un flautu.

Savus priekšnesumus demonstrēja visi projekta dalībnieki (6 zēniem un 20 meitenes). Par projekta “Latvijas Princese un Princis 2018” finālistiem kļuva Alise Seņkova (9 gadi), Arnita Tuče (7 gadi), Agnese Leitāne (9 gadi), Rauls Rodrigo Līcītis (7 gadi), Laima Kolendoviča (9 gadi), Marija Meļņikova (8 gadi), Valērija Vasiļjeva (8 gadi), Dominika Letjaga (7 gadi), Ardis Priedeslaipa (5 gadi), Uļjana Novožilova (5 gadi), Ieva Krukovska (8 gadi), Vanesa Usačeva (8 gadi), Milena Bogdanova (9 gadi), Elza Miezīte (6 gadi), Annija Miezīte (9 gadi), Mirabella Rudusāne (7 gadi), Vasilisa Smirnova (8 gadi), Alita Krastiņa (8 gadi), Timurs Beilo (8 gadi), Loreta Krastiņa (9 gadi), Arsenijs Salmiņš (7 gadi), Tamirlans Viļčinskis (7 gadi), Martins Šerkins (9 gadi), Elizabete Trautmane (8 gadi), Svetlana Stepanova (7 gadi) un Raina Arbidāne (9 gadi).

Apsveicam projekta finālistus, vēlam veiksmi katram no dalībniekiem un atcerieties, ka šajā projektā zaudētāju nav – visi paliek ar titulu lentām, kroņiem/scepteriem un dāvanām! Atgādinām, ka biļetes uz fināla šovu, kas notiks Latgales vēstniecībā GORS 14. jūnijā plkst. 18.00, jau ir pārdošanā Latgales vēstniecības GORS un biļešu servisa kasēs visā Latvijā.

Projekta organizatori vēlas pateikties žūrijas sastāvam, darba grupai, ARPC “Zeimuļs” un SIA “Lekon” par palīdzību atlases pasākuma organizēšanā.

Informāciju sagatavoja Kristina Andža

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?