No 14. līdz 20. maijam Baltijas valstu 24 labākie šahisti pulcējās Tallinā (Igaunija), lai izspēlētu Baltijas zonālā turnīra, FIDE Prezidenta K. Iļumžinova kausa izcīņas pirmā posma spēles. Baltijas zonālā turnīra norises principi ir tādi paši kā 2017. gadā. Turnīrā piedalās 24 šahisti, pa astoņiem no katras valsts, un spēles notiek deviņās klasiskā šaha kārtās. Katra posma balvu fonds ir 10 000 eiro, no kuriem uzvarētājs saņem 2500, bet 12.vietas ieguvējs – 200 eiro.

Nedēļu garajā klasiskā šaha turnīrā pirmo vietu ar 7 punktiem no 9 iespējamajiem izcīnīja Latvijas lielmeistars Igors Kovaļenko, otrajā vietā starptautiskais meistars Tomas Laurusas no Lietuvas ar 6 punktiem, trešajā vietā ar 5,5 punktiem lielmeistars Artūrs Neikšāns, bet ceturto vietu izcīnīja Rēzeknes lielmeistars Ilmārs Starostīts ar 5,5 punktiem, bet sliktāku koeficientu kā A. Neikšānam.

Otrā posma spēles paredzētas Palangā jau pēc nepilna mēneša (no 14. līdz 20. jūnijam), bet noslēdzošā posma spēles aizritēs Liepājā, viesnīcā “Amrita” no 9. līdz 15. jūlijam.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?