18. un 19. maijā Ādažu poligonā norisinājās Latvijas Šaušanas federācijas 2018. gada Latvijas kausa I etaps lietišķajā šaušanā.

Kausa izcīņā Valsts robežsardzes (VRS) šaušanas izlases sastāvā piedalījās Valsts robežsardzes koledžas, VRS Ludzas un Aviācijas pārvalžu pārstāvji, startējot četros sacensību vingrinājumos.

Kausa izcīņas I etapā VRS izlase DP–3 vingrinājumā (šaušana ar dienesta pistoli 25 m distancē ar vienu vai abām rokām, laiks 1 minūte un 30 ieskaites šāvieni 3 sērijās) un DP–4 vingrinājumā (šaušana ar dienesta pistoli 25 m distancē, laiks 3 minūtes, 6 ieskaites šāvieni 1 minūtē ar vienu roku, 7 ieskaites šāvieni 30 sekundēs ar vienu vai abām rokām, 7 ieskaites šāvieni 15 sekundēs ar abām rokām) izcīnīja 2. vietu. Savukārt vingrinājumā Snaiperis (jebkura kalibra (līdz 10 mm) šautene ar optisko tēmēkli, no balsta 300 m distancē) un vingrinājumā ATŠ5 (jebkura kalibra trieciena šautene ar standarta aprīkojumu 300 m distancē) palika 5. vietā.

Labākos rezultātus uzrādīja: Jana Prohorenko (VRS Aviācijas pārvalde) vingrinājumā Snaiperis ieņemot 1.vietu un Ivans Iščenko (VRS Ludzas pārvalde) vingrinājumā DP–4 ieņemot 1.vietu un DP–3 – 3. vietu.

Latvijas Šaušanas federācijas 2018. gada Latvijas kausa II etaps lietišķajā šaušanā plānots 15.-16. jūnijā Ādažos.

Informāciju sagatavoja Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?