No ceturtdienas, 7. jūnija, transporta kustībai būs slēgta Ludzas iela. Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes vecākais projektu vadītājs Imants Mekša, apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Liepu ielu, kura būs atvērta abos virzienos.

Ceļu satiksmes dalībnieki tiek aicināti būt pacietīgiem un ievērot norādītās ceļa zīmes!

Pilsētas sabiedriskais transports turpinās kursēt pa Ludzas ielu. Pēc Ludzas un Kr.Barona ielu krustojuma pārbūves autobusi kursēs izmantojot Gvardes un Latgales ielas.

Ludzas ielas pārbūve notiks projekta “Latgales ielas posma no Daugavpils ielas līdz Kr.Barona ielai un Ludzas ielas infrastruktūras pārbūve, uzlabojot Rēzeknes pilsētas satiksmes funkcionalitāti un nodrošinot teritorijas uzņēmējdarbības attīstībai” ietvaros.

4 Comments
 1. Roberts 4 gadiem atpakaļ

  Ko nozīme “Pilsētas sabiedriskais transports turpinās kursēt pa Ludzas ielu. Pēc Ludzas un Kr.Barona ielu pārbūves autobusi kursēs izmantojot Gvardes un Latgales ielas.” ???

 2. Author
  rezekne.lv 4 gadiem atpakaļ

  Atbild Attīstības pārvaldes vecākais projektu vadītājs Imants Mekša: “Sabiedriskais transports var braukt zem zīmes 282.1 (“Iebraukt aizliegts”).
  Lai mazinātu sabiedriskā transporta kustības neērtības, pilsētas sabiedriskais transports brauks pa Ludzas ielu. Tiklīdz Latgales ielas pārbūves ietvaros tiks uzbūvēts krustojums Kr.Barona ielā, sabiedriskais transporta brauks pa Liepu, Gvardes ielu un tālāk uz Kr.Barona ielu caur pārbūvēto krustojumu.”

 3. Iedzīvotājs 4 gadiem atpakaļ

  Vai Ludzas ielas iedzīvotāji drīkstēs braukt pa Ludzas ielu, lai tiktu uz savu dzīvesvietu?

  • Author
   rezekne.lv 4 gadiem atpakaļ

   Lai tiktu uz savu dzīvesvietu, braucot pa Ludzas ielu, jāizņem caurlaide pie atbildīgā būvdarbu vadītāja Jura Stroževa (mob. 29162764) vai arī Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldē.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?