26.-27. maijā Rīgas Tehniskās universitātes baseinā “Ķīpsala” Latvijas peldēšanas federācijas paspārnē jau otro gadu pēc kārtas norisinājās oficiālais atklātais Latvijas peldēšanas čempionāts kategorijā “Masters”. Sacensībās piedalījās sešu valstu pārstāvji – 150 sportisti no 35 klubiem.

Pirmās sacensību dienas rezultātā Rēzeknes komandas kontā bija 8 dažāda kaluma medaļas: par čempioniem savās vecuma grupās kļuva Andrejs Hodjuks (35-39 gadi) 50 m brasa distancē un 400 m brīvajā stilā, kā arī Iļja Koļesņikovs 100 m brīvā stila un 50 m tauriņstila distancēs. Sudraba godalgas ieguva Eduards Šarkovskis (45-49) un Aleksejs Mihailovs (50-54) 50 m tauriņstila distancē. Bronzu ieguva Andris Barabiškins (45-49) 200 m brasa peldējumā un Eduards Šarkovskis 50 m brasa distancē.

Otrā diena mūsu komandai nebija tik veiksmīga. Tomēr savās vecuma grupās par uzvarētājiem atkal kļuva Andrejs Hodjuks 100 m brasa peldējumā un Iļja Koļesņikovs 50 m brīvā stila distancē un 50 m peldējumā uz muguras. Savukārt, Andris Barabiškins izcīnīja bronzas godalgu, noslēdzoties 100 m brasa distancei.

Sacensību otrās dienas izskaņā tika apkopoti rezultāti (pamatojoties uz divu distanču punktu summu) un izveidots turnīra labāko sportistu “Top 10”. Labāko reitinga 4. vietā ierindojās mūsu komandas pārstāvis Iļja Koļesņikovs.

Tika izveidots arī labāko komandu reitings, kur vecuma grupā no 35 līdz 39 gadiem ar 7 zelta medaļām pirmo vietu ieņēma Rēzeknes komanda.

Gribam pateikties Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldes vadībai par atbalstu dalībai šajās sacensībās.

Informāciju sagatavoja Andrejs Hodjuks

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?