Apstiprināts projekts “The Business of Future” Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam ietvaros. Programmas mērķis ir sekmēt programmas reģionu ilgtspējīgu sociālekonomisku attīstību, palīdzot tos padarīt konkurētspējīgākus un pievilcīgākus dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un tūrismam.

Lietuvas un Latvijas pierobežas reģionos – Utena un Rēzekne – sastopas ar līdzvērtīgām problēmām uzņēmējdarbības sektorā: jauniešu bezdarbs, emigrācija un augsta līmeņa speciālistu un pakalpojumu iztrūkums. Utenas Biznesa informācijas centrs un Rēzeknes pilsētas pašvaldība iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” sadarbojas ar mērķi risināt kopīgas problēmas: radīt darba iespējas strādāt radošo industriju jomā, kas ir vitāli svarīgas zināšanas un informācija ekonomikas attīstībai.

Projekts “The Business of Future” radīs darba iespējas radošo nozaru pārstāvjiem, stiprinot uzņēmējdarbību, elektronisko komerciju, novatorisku IT tehnoloģiju. Tādēļ, 30 radošie industriju pārstāvji – mākslinieki, amatnieki, dizaineri, studenti – soli pa solim mācīsies veidot e-biznesu.

Projekta ietvaros Lietuvā un Latvijā tiks organizētas 4 praktiskās nodarbības, 2 mākslas gadatirgi un 1 TechCamp. Profesionāli speciālisti dalīsies savā pieredzē, kā atvērt e-veikalu, izmantojot dažādas platformas, SEO, komerciālo fotogrāfiju, mārketingu, uzņēmējdarbības apstākļus un paplašināšanu, piegādi. Tas radīs 6 jaunus uzņēmumus, kas tiks izveidoti projekta rezultātā. Projekta beigās tiks izveidota bezmaksas tiešsaistes e-komercijas programma, kura būs pieejama bezmaksas latviešu, lietuviešu un angļu valodās.

Aicinām amatniekus līdz 2018. gada 6. augustam pieteikties dalībai projektā, sūtot motivācijas vēstuli uz e-pastu: eleonora.ivanova@rezekne.lv.

Informāciju sagatavoja Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?