Nedēļas garumā (no 14. līdz 20. jūnijam) Palangā (Lietuva) pulcējās Baltijas valstu 24 labākie šahisti, lai izspēlētu Baltijas zonālā turnīra, FIDE Prezidenta K. Iļumžinova kausa izcīņas otrā posma spēles. Baltijas zonālā turnīra norises principi ir tādi paši kā 2017. gadā. Turnīrā piedalās 24 šahisti, pa astoņiem no katras valsts, un spēles notiek deviņās klasiskā šaha kārtās. Katra posma balvu fonds ir 10 000 eiro, no kuriem uzvarētājs saņem 2500, bet 12.vietas ieguvējs – 200 eiro.

Nedēļu garajā klasiskā šaha turnīrā pirmo vietu ar 7 punktiem no 9 iespējamajiem izcīnīja Latvijas lielmeistars Nikita Meškovs, otrajā vietā 6,5 punktiem lielmeistars Artūrs Neikšāns, trešajā vietā ar 6 punktiem starptautiskais meistars Paulius Pultinevičius no Lietuvas, bet Rēzeknes lielmeistars Ilmārs Starostīts, kuram šis posms nebija veiksmīgs, ar 4 punktiem ierindojās 18. vietā.

Paralēli šim turnīram notika arī XV šaha festivāla “Baltija Cup 20018” ātrā šaha turnīrs, kurā Ilmārs ar septiņiem punktiem izcīnīja ceturto vietu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?