Jau kopš 2017. gada norisinās Olimpiskā centra Rēzekne ilgi gaidītās Sporta arēnas būvniecība, bet paralēli pamanāmākajiem darbiem attīstība notiek arī citos virzienos.

2018. gada 3. jūlijā tika noslēgti divi līgumi, kas attiecas uz pirmo projekta realizācijas kārtu. Noslēgtās vienošanās paredz mākslīgā futbola laukuma tribīņu nojumes izbūvi, kā arī laukuma apgaismojuma ierīkošanu. Būvdarbiem jābūt pabeigtiem sešu mēnešu laikā.

Šobrīd aktīvi turpinās arī projekta realizācijas 3. kārta jeb daudzfunkcionālās sporta arēnas būvniecība. Ēkā ietilps daudzfunkcionālā zāle ar tribīnēm ar 727 vietām un ledus arēna ar tribīnēm ar 568 vietām, un to plānots nodot ekspluatācijā 2020. gada vasarā. Laika periodā no 2017. gada jūnija līdz šim brīdim ir uzbūvēti ēkas pāļi, daļēji novilktas ārējās komunikācijas, paveikta lielākā daļa zemes darbu stāvlaukumu izbūvei un teritorijas labiekārtošanai.

Projekta mērķis ir sekmēt Rēzeknes kā Austrumlatvijas izglītības, pētniecības un sporta centra attīstību, izveidojot Austrumlatvijas sporta centru, nodrošinot iedzīvotājiem veselīga dzīvesveida iespējas un profesionālajiem sportistiem – iespējas sasniegt teicamus rezultātus nacionālajā un starptautiskajā līmenī.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?