No 11. jūlija līdz 9. augustam ARPC “Zeimuļs” 2. stāvā ikviens interesents ar gleznainas foto izstādes palīdzību varēs paviesoties Ventspilī.

Izstādē apskatāmi 2017. gada fotoattēlu konkursa “Ventspils – ģimenei un atpūtai draudzīga pilsēta” labāko darbu izstāde. Konkurss notiek jau 14 gadus un tā mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi tūrisma izdevumu sagatavošanai, savukārt foto izstādes ļauj gan ventspilniekiem, gan citu pilsētu iedzīvotājiem iepazīt pilsētu dažkārt no pavisam neredzētiem rakursiem.

Izstādē redzami 17 autoru 40 darbi, bet kopumā konkursā iesaistījās 26 autori, iesūtot 355 darbus. Jaunākais konkursa dalībnieks ir vien 8 gadus vecs. 40 foto mirkļu atspulgs ir pašu ventspilnieku ikdienas notikumi, atklājot Ventspils skaistumu visos gadalaikos, no vasaras ziediem līdz pat ziemas sniegotajām ainavām. Tā ir pilsēta, kurā svin svētkus, čalo bērni un pastaigājoties var priecāties par ziedošām skulptūrām un strūklakām, kas katra veidota kā individuāls mākslas darbs. Izstāde tapusi sadarbībā ar Ventspils Tūrisma informācijas centru.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?