Piektdien, 27. jūlijā, plkst. 11.00 Olimpiskā centra Rēzekne (OCR) daudzfunkcionālās arēnas būvlaukumā notiks svinīgs pasākums, kura laikā ēkas pamatos tiks iemūrēta vēstījuma kapsula.

2017.gadā tika uzsāktā OCR trešā būvniecības kārta jeb daudzfunkcionālās sporta arēnas būvniecība, ko veic uzņēmums SIA “Arčers”, kas šobrīd būvlaukumu sagatavo kapsulas iemūrēšanai. Olimpiskā centra Rēzekne galvenajā ēkā ietilps daudzfunkcionālā sporta zāle ar 727 skatītāju sēdvietām un ledus arēna ar 568 skatītāju sēdvietām. Arēnu plānots nodot ekspluatācijā 2020.gada vasarā, savukārt laika periodā no 2017.gada jūnija līdz šim brīdim ir uzbūvēti ēkas pāļi, daļēji novilktas ārējas komunikācijas, paveikta lielāka daļa zemes darbu stāvlaukumu izbūvei un teritorijas labiekārtošanai.

Projekta mērķis ir sekmēt Rēzeknes kā Austrumlatvijas izglītības, pētniecības un sporta centra attīstību, izveidojot Austrumlatvijas sporta centru, nodrošinot iedzīvotājiem veselīga dzīvesveida iespējas un profesionālajiem sportistiem – iespējas sasniegt teicamus rezultātus nacionālajā un starptautiskajā līmenī.

Vairāk informācijas par projektu: https://rezekne.lv/realizacija-esosie-projekti/projekts-olimpiskais-centrs-rezekne/

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?