Sestdien, 2018. gada 14. jūlijā Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera norisinājās Rēzeknes pilsētas Ģimeņu vasaras sporta svētki „Kovšu brīnumzeme”, kuros piedalījās 50 ģimenes ar bērniem no viena gada vecuma. Ģimenes tika aicinātas piedalīties kopā ar bērniem bez vecuma ierobežojuma.

Ģimeņu vasaras sporta svētki tiek organizēti ar mērķi veicināt ģimeņu piedalīšanos fiziskajās aktivitātēs un veicināt ģimeņu iesaistīšanos veselību veicinošos pasākumos, kā arī radīt iespēju ģimenēm kopā pavadīt brīvo laiku, atpūsties no ikdienas rūpēm un veidot draudzīgas saites starp ģimenēm.

Dalībnieki, ierodoties pludmalē, reģistrējās sportiskajām aktivitātēm un ar saņemto „Kovšu brīnumzemes” dalībnieka karti devās jautrā piedzīvojumā. Aktivitāšu veikšanas secība – pēc dalībnieku vēlēšanās. Pēc visu disciplīnu veikšanas, uzrādot karti sekretariātā, dalībnieki varēja saņemt piemiņas balvu.

Ģimeņu vasaras sporta svētku sportiskās aktivitātes:

 1. „Veselības taka” + testi „Vai pazīsti sportistu?” un „Nosauc Latvijas pilsētas!”
 2. „Zirnekļcilvēks”
 3. „Metiens Šūpuļtīklā”
 4. „Iemet tīkla acī!”
 5. „Sapin krāsaino bizi!”
 6. „Lecam kopā!”
 7. „Purva pārvarēšana”
 8. „Kustīgais mērķis”
 9. „Zinošais makšķernieks”
 10. „Veiklās kājas”
 11. „Sašķiro Krāsainās bumbiņas!”
 12. „ZOO dārzs” un puķu dārzs.

Tā kā paralēli notika sacensības pludmales volejbolā, tad „Kovšu Brīnumzemes” apmeklētājiem bija iespēja sekot līdzi pludmales volejbola norisēm.

Paldies visām ģimenēm par atsaucību un gaidīsim uz nākošo piedzīvojumu Kovšu ezera pludmalē 18. augustā, kad tur norisināsies Rēzeknes pilsētas čempionāts pludmales volejbolā un „Kovšu Brīnumzemes” seriāla otrā sērija.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?