No 3. līdz 5. augustam Rēzeknē norisināsies pilsētas svētki, līdz ar ko paredzēti satiksmes ierobežojumi, bet naktī no sestdienas uz svētdienu paredzēti sabiedriskā transporta bezmaksas papildreisi.

Sakarā ar Rēzeknes pilsētas svētku pasākumu norisi paredzēti šādi satiksmes ierobežojumi:

 • Sestdien, 4. augustā, no plkst. 07.00 līdz plkst. 24.00 un 5. augustā no plkst. 10.30 līdz plkst. 15.00 tiks ierobežota satiksme Brāļu Skrindu ielā, posmā no V.Seiles ielas līdz Atbrīvošanas alejai;
 • Sestdien, 4. augustā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 01.00 un 05. augustā no plkst. 10.30 līdz plkst. 15.00 tiks ierobežota satiksme Pils ielā, posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Latgales vēstniecībai “GORS” iebrauktuvei stāvlaukumā;
 • Rēzeknes pilsētas svētku pasākumu laikā pie Rēzeknes pilsētas Kultūras nama Brāļu Skrindu ielā 3 tiks izvietots SIA “Annels grupa” bērnu atrakciju parks, tādēļ no 3. augusta plkst. 08.00 līdz 5. augusta plkst. 20.00 tiks slēgta satiksme Brāļu Skrindu ielā posmā no V.Seiles ielas gar Rēzeknes pilsētas Kultūras namu Brāļu Skrindu ielā 3 līdz Atbrīvošanas alejas 81 iebrauktuvei stāvlaukumā.

Sakarā ar Rēzeknes pilsētas svētku gājienu “Dzimuši Rēzeknei” 04.08.2018. no plkst. 19.30 līdz plkst. 21.00 tiks slēgta satiksme Atbrīvošanas alejā, posmā no Kr.Valdemāra ielas līdz Pils ielai.

Sakarā ar Rēzeknes pilsētas svētku pasākumu “Ģimeņu parāde” 05.08.2018. no plkst. 09.00 līdz plkst. 12.00 tiks slēgta satiksme Atbrīvošanas alejā, posmā no N.Rancāna ielas līdz Pils ielai.

 

SIA “Rēzeknes Satiksme” sabiedriskais transports ierobežojumu laikā kursēs pa Dārzu ielu, bet par papildus nakts reisiem informāciju izsūtīsim tuvākajā laikā.

Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un saprotošiem, kā arī aktīvi piedalīties Rēzeknes pilsētas 733. dzimšanas dienas pasākumos.

3 Comments
 1. Roberts 4 gadiem atpakaļ

  Prieks par svētkiem.
  Bet varbūt šogad vajadzētu visas parādes utt tomēr novirzīt un izdomāt kaut kādus citas vietas
  Rēzeknē remontu dēl tāpat ir problemātiski nokļūt no punkta A līdz punktam B,,,!!!!!!

  • rezekne.lv 4 gadiem atpakaļ

   Labdien! Paldies par ieteikumu, taču Atbrīvošanas aleja jau vēsturiski ir pilsētas un valsts svētku galvenā norises vieta, turklāt svētku centrālie pasākumi notiek Festivāla parkā, kas svētku laikā kopā ar Atbrīvošanas aleju veido vienotu svētku platformu.

   • Roberts 4 gadiem atpakaļ

    Kāda tam nozīme, kura ir galvenā svētku norises iela! Ja Jūsu ierobežojumu dēļ cietīs kāds cilvēks, kas gaida neatliekamo palīdzību vai jādzēš ugunsgrēks
    vai kas cits, kas tad atbildēs! Jādomā vienu reizi arī ar galvu- atkārtoju- tāpat kustībai ir slēgtas vairākas ielas ( diezgan svarīgas) vienu gadu tomēr varēja šos ‘svarīgos’ svētkus organizēt savādāk!!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?