Sestdien, 29. jūlijā, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” noslēdzās IV Starptautiskais ātrā šaha turnīrs „Rositten Rapid 2018”. Šogad sacensības pulcēja tikpat daudz dalībnieku, kā pērn. Ieradās 63 šahisti no Zviedrijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un daudzām Latvijas pilsētām.

Par turnīra uzvarētāju kļuva FIDE meistars no Daugavpils Ingemārs Jesse. Sudraba medaļa FIDE meistarkandidātam no Baltkrievijas, 11-gadīgajam Mihejam Navumenko. Trešajā vietā rēzeknietis, FIDE meistars Andris Starostīts. Vēl ar naudas balvas tika piešķirtas 4. vietas īpašniekam NM Guntim Jankovskim (Jēkabpils), labākajai dāmai WFM Renātei Vidruskai (Rīga), labākajam rēzeknietim Georgijam Nikiforovam, labākajiem senioriem (S50) MK Laimutim Mikenas (Lietuva) un rēzeknietim Timofejam Putilo (S60), labākajam jaunietim (U18) MK Daniilam Horobrijam (Daugavpils), reitingbalva – Vadimam Aleidzānam (Rīga).

Pateicība tiesneša asistentam no Maltas NA Anatolijam Jasinskim un fotogrāfei Marijai Kazmerikai. Paldies ARPC administrācijai par telpām un dalībnieku nodrošinājumu ar ūdeni, kā arī pilsētas un novada sporta skolām par atbalstu ar inventāru.

Turnīra galvenais tiesnesis NA Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?