Pilnā sparā rit futbola sezona, Latvijas „Komanda.lv 1.līga” 2018.gada futbola čempionātā jūlijā Rēzeknes FA/BJSS nospēlējusi trīs spēles.

Vispirms 14. jūlijā izbraukumā zaudējums pret SK Super Nova ar rezultātu 2:4 (vārtus rēzekniešu labā spēles 20. min. guva Dmitrijs Silovs un 43. minūtē – Satake Kyosei), pēc tam 21. jūlijā savā laukumā uzņēma Grobiņas SC un uzvara ar rezultātu 3:1 (visus trīs vārtus (8., 29., 35. min)  guva Satake Kyosei) un 28. jūlijā Ķekavā tika izcīnīta uzvara pāra FK Auda ar rezultātu 4:1 (vārtus rēzekniešu labā spēles 16. un 59. minūtē guva Satake Kyose, 35. min. – Amemiya Kotaro un 64. min – guva komandas kapteinis Guntars Silagailis). Vēl Ķekavā laukumā bija Uģis Kļaviņš, Artjoms Staško, Dmitrijs Silovs, Hishida Taku, Ņikita Dobratuļins, Arvis Karačkovs, Pēteris Ivenkovs, Edgars Vjalkins, Maksims Markušins, Ņikita Bovkuns, Armands Galajs, Andrejs Rogozins, Žanis Korsaks.