Sestdien, 4. augustā, Rēzeknes pilsētas svētkos kampaņas #investEU informatīvajā teltī pie Latgales vēstniecības GORS ikviens interesents varēs uzzināt par Eiropas Savienības sniegtajām investīciju un fondu iespējām, iepazīstot Latvijas uzņēmēju pieredzi ES finansējuma saņemšanā un izmantošanā.

No plkst. 10.00 līdz 16.00 ikviens varēs saņemt informāciju, kādus ES atbalsta līdzekļus uzņēmēji Latvijā ir izmantojuši, un kādas ES atbalsta programmas ir pieejamas, kā arī uzzināt par finansējumu uzņēmumu izaugsmei pēc 2020. gada. Katras stundas sākumā informatīvajā teltī sāksies aizraujoša viktorīna “Eiropas investors”, kurā ikviens varēs pārbaudīt savas zināšanas par ES un tās sniegtajām atbalsta iespējām, sacenšoties individuāli vai komandā. “Eiropas investora” titula ieguvēji saņems kampaņas #investEU vēstnešu balvas, kas ražotas uzņēmumos, kuri ir izmantojuši ES atbalstu savas uzņēmējdarbības attīstībai.

Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieks Mārtiņš Zemītis par iedzīvotāju interesi un iesaistīšanos: ”Visās pilsētās #investEU telts un tajā notiekošie konkursi ir piesaistījuši lielu interesi. Informatīvajā teltī esam izveidojuši pieredzes stacijas, kurās ikvienam ir iespēja praktiski darboties un šādā veidā uzzināt par daudzveidīgajiem atbalsta veidiem, ko piedāvā Eiropas Savienības fondi. Katrā pasākumā arī atbildam uz jautājumiem par ES investīciju plāniem nākotnē un palīdzam uzzināt par iespējām ES atbalstu saņemt Latvijā.”

Informatīvās telts apmeklētāji varēs piedalīties ne tikai viktorīnā, bet arī interaktīvā spēlē, iepazīstot ar ES atbalstu Latvijā tapušas preces un pakalpojumus. Šeit varēs iepazīties ar uzņēmēju pieredzes stāstiem, uzzināt, kāds ir bijis viņu ceļš no dzīvotspējīgas biznesa idejas līdz tās ieviešanai dzīvē un uzņēmējdarbības uzplaukumam. Apmeklētāji varēs iepazīt realizētos projektus: dažādu pārtikas produktu ražošana, dizaina priekšmetu izveidošana, inovatīvu un radošu stratēģisko spēļu, izzinošu bērnu grāmatu izveide, jaunas ražotnes uzcelšana, esošās infrastruktūras attīstība un jaunu tehnoloģiju izmantošana. Gan lieliem, gan maziem būs iespēja izgaršot, izpētīt un, piedaloties interaktīvajā spēlē, iegūt balvās ar ES atbalstu Latvijā ražotas preces.

Par informatīvo kampaņu #investEU

Informatīvo kampaņu par ES investīcijām organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Tās mērķis ir uzsvērt ES investīciju un fondu piedāvājumu dažāda lieluma, darbības profilu un attīstības stadiju uzņēmumiem, produktiem un zīmoliem.

Kampaņas #investEU laikā informatīvie un pieredzes apmaiņas pasākumi notiek četrās Latvijas pilsētās. Pirmais pasākums notika 14. jūlijā Tukumā Rožu svētkos, 20. jūlijā uzņēmēji viesojās Kuldīgā, savukārt 28. jūlijā apmeklēja Gulbeni, bet 4. augustā viesosies Rēzeknē.

Informatīvās kampaņas #investEU vēstneši šogad ir graudaugu brokastu pārslu ražotājs MILZU!, vides apsaimniekošanas uzņēmums CLEAN R, dizaina priekšmetu un gaismas burtu ražotājs PIKU, kā arī uzkodu ražotājs JERSIKAS ČIPSI. Šo uzņēmumu, kuri veiksmīgi izmantojuši ES atbalstu savu ideju īstenošanā, dalību kampaņā papildina arī Dabas Dots DZERAMAIS, spēles BRAIN GAMES, grāmatu sērija bērniem KUR RODAS, kā arī Latvijā grauzdēta kafija ROCKET BEAN ROASTERY.

*Pasākumu laikā fotografēs un filmēs. Foto un video materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?