Apgūstot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu, kas paredzēts veselības aprūpes infrastruktūras attīstībai, SIA „Rēzeknes slimnīca” iegādājusies modernu ambulatoro otorinolaringoloģijas (LOR) aprīkojumu.

Rēzeknes slimnīcā LOR saslimšanu diagnostika un ārstēšana tiek veikta pēc augstākajiem un modernākajiem standartiem gan aprīkojuma, gan metožu ziņā, jo tiek izmantotas jaunākās paaudzes medicīniskās iekārtas un ierīces. Jaunais aprīkojums ievērojami paaugstina slimnīcas sniegto pakalpojumu kvalitāti un dažādu ausu, kakla un deguna saslimšanu agrīnu diagnostiku, kas ļauj slimību atklāt ievērojami laicīgāk un manipulācijas un operācijas veikt tā, lai pacientam pēc tam būtu mazāks diskomforts un arī īsāks atveseļošanās periods. Īpaši jāuzsver mūsdienīgā fibrolaringoskopa iegāde, kas nodrošina plašāku un galvenais gan pacientam, gan ārstam ērtāku balsenes, rīkles, deguna dobuma un aizdegunes izmeklēšanu, efektīvāku un savlaicīgāku saslimšanu t.s. arī onkoloģisko saslimšanu, atklāšanu un ārstēšanu. Šādas tehnoloģijas neaizvieto ārstu, bet gan palīdz noteikt precīzāku diagnozi un veikt manipulācijas, kā rezultātā tiek samazināts izmeklējumu laiks, vienlaicīgi palielinot izmeklējuma apjomu un kvalitāti.

Jaunā LOR aprīkojums ne tikai uzlabo slimnīcas infrastruktūru, bet arī nodrošina jaunāko medicīnas tehnoloģiju ienākšanu reģionā, tādējādi pilnveidojot ārstniecības un diagnosticēšanas iespējas mūsu pacientiem. Ar mūsdienīgu iekārtu iegādi ieguvēji ir gan pacienti, gan medicīnas speciālisti!

Informāciju sagatavoja Laura Sondore-Strode, SIA “Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?