Noslēgušās spēles Rēzeknes pilsētas čempionātā tenisā vienspēlēs un dubultspēlēs vīriešiem un sievietēm. Spēles notika Rēzeknes pilsētas stadiona mākslīgā seguma tenisa laukumā.

Spēle par 3. vietuV. Leščinska/ Ks. ŽuravļovaR. Razumovska/ D. Ančupāne4/1  4/1
Spēle par 5. vietuM. Kovalenko/ E. LavrentjevaU. Afanasjeva/ L. Laganovska4/5  12:10 4/1  11:6

Spēle par 1. vietuV. Paškins/ J. PaškinsĒ. Mackevičs/ I. Smirnovs4/2  4/1
Spēle par 3. vietuŅ. Kupičs/ Ņ. LepmetsA. Rešetņikovs/ S. Vasiļjevs2/4  5/3  11:4
Spēle par 9. vietuPeļņa/ I. PagasovsT. Kravalis/ A. Petrovs4/2  5/3

Vēl tika noskaidroti labākie dubultspēlu spēlētāji MIX komandu konkurencē, kur pārī kopā spēlēja viens no vecākiem un  viens bērns. Sacensības bija interesantas un aizraujošas. Un par Rēzeknes pilsētas Kausa ieguvējiem MIX dubultspēlēs kļuva Vladislava un Viktors Leščinski, kuri finālspēlēs uzvarēja Vladislavu un Aleksandru Visockus, trešo vietu izcīnīja Endija Lavrentjeva un Toms Kravalis, kuri finālspēlē par trešo vietu uzvarēja Lorenu un Inesi Niperus.

Tika noskaidroti arī labākie jaunie tenisisti trīs vecuma grupās  U-8, U-12 un U-16. Par medaļām kopās cīnījās meitenes un zēni. Jaunākajā grupā (U-8) pirmo vietu izcīnīja Aleksejs Žuravļovs, aiz sevis atstājot Armandu Laganovski, Damiru Jeršovu, Jekaterinu Sondori.

Vidējā grupā (U-12) pirmo vietu izcīnīja Eduards Švarcs, otrajā vietā Vladislava Leščinska, trešajā vietā Roberts Revizors, ceturtajā vietā Valērija Kuzmina.

Vecākajā grupā (U-16) zelta godalgu izcīnīja Eduards Švarcs, otrajā vietā – Lorens Nipers, trešajā vietā Daniela Solovjova, ceturtajā vietā Timurs Kuzmins.