Sestdien, 28. jūlijā, Rīgas 49. vidusskolas futbola laukumā risinājās Latvijas atklātā veterānu futbola čempionāta sestais posms – ilggadējā Rīgas Daugavas meistarkomandas aizsarga un vēlāk arī trenera Reiņa Zālīša piemiņai veltītais futbola turnīrs.

Savu uzvaru gājienu turnīrā turpina Daugavpils veterāni, kas posma finālā ar rezultātu 1:0 pārspēja Sportima komandu, nostiprinot savas līderpozīcijas arī turnīra kopvērtējuma tabulā. Trešo vietu šoreiz izcīnīja Carnikavas veterānu komanda. Rēzeknes sporta veterāni šajā posmā pēc izcīnītās trešās vietas savā apakšgrupā (uzvara pār Siguldas komandu ar 3:0, zaudējums Carnikavai ar 0:2 un Daugavpilij ar 1:3), spēlē par 5. vietu uzvarēja komandu Viesulis ar rezultātu 2:0.

Šī posma apbalvošanas ceremonijā piedalījās un balvas komandām pasniedza sporta meistars Astrātijs Rožkovs un pazīstamais futbola treneris Vladimirs Beškarevs, kurš ilgus gadus turklāt spēlēja kopā ar Reini Zālīti.

Kopumā Latvijas atklātajā veterānu futbola čempionātā sezonas garumā paredzētas 12 sacensības, kuras uzņem laukumi Jēkabpilī, Balvos, Kauguros Aizkrauklē, Rēzeknē, Rīgā, Žagarē (Lietuva), Carnikavā, Limbažos, Daugavpilī un Ogrē. Šādu turnīru sēriju veterāniem Latvijas Futbola federācija (LFF) organizē ceturto gadu pēc kārtas. Atsevišķās sacensībās kopā ar Latvijas futbola veterāniem spēkojas arī Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji.

Iepriekšējos trīs gados par turnīra čempioni kļuvusi Daugavpils komanda. Labāko trijniekā trīs reizes bijusi Carnikava, bet divas – Sportima vienība. Vienreiz medaļnieku pulkā iekļuvusi Jūrmala.

Kopvērtējums pēc 6. posma:

1. Daugavpils – 60 punkti
2. Viesulis – 43 punkti
3. Jūrmala – 42 punkti
4.-5. Rēzekne – 40 punkti
4.-5. Carnikava – 40 punkti
6. Sportima – 34 punkti
7. Jēkabpils – 28 punkti
8. Jonišķis (LTU) – 14 punkti
9. Limbaži – 9 punkti
10. Sigulda – 5 punkti
11. Aizkraukle – 2 punkti

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?