Piektdien, 10. augustā Komunālās ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei nr. 562 klās asfalta seguma 2. kārtu, līdz ar to šis posms būs slēgts satiksmei. Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes projektu vadītāja Jekaterina Meirāne, visa transporta kustība būs novirzīta pa Viļakas ielu un Komunālo ielu pēc atbilstošās satiksmes organizācijas shēmas.

Būvniecības darbi būvobjektā “Komunālās ielas rekonstrukcija, Rēzeknē 2. kārta” notiek projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, atjaunojot industriālajām vajadzībām nepieciešamo publisko infrastruktūru II kārta” Nr. 3.3.1.0/17/I/005 ietvaros.

2 Comments
 1. Iedzīvotājs 4 gadiem atpakaļ

  Neērts jautājums, kas notiek Komunālās iela posmā starp 1. un 2. kārtu. Kāpēc tur nav izremontēts, un cilvēkiem jābrauc pa grants ceļu? Kāpēc… naudas trūkums, vai būvfirma strādā pa roku galam, jo 1. kārta nezkāpēc beidzas krūmos. Vēl par ceļu remonta tēmu, kāpēc Latgales ielas remonts ir no Daugavpils ielas līdz Jelgavas ielai? Tālāk līdz Smilšu ielai arī taču skaitās Latgales iela. Nevarēja līdz galam saremontēt? Padomājat, kā jūtas tie cilvēki, kas dzīvo Latgales ielas posmā no Jelgavas ielas līdz Smilšu ielai. Ar ko viņi ir sliktāki, ka viņiem blakus ir jaunā Latgales iela, bet viņiem ir jābrauc pa veco grants seguma Latgales ielu?

  • Author
   rezekne.lv 4 gadiem atpakaļ

   Komunālās ielas 1. un 2. kārta tiek realizētas ar ES finansējuma atbalstu, savukārt trešā kārta jeb Komunālās ielas savienojošais posms tiek īstenots ar pašvaldības līdzekļiem un šobrīd notiek projektēšana.

   Latgales ielas projekts tiek realizēts specifiskā atbalsta mērķa “Pilsētu infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu” pasākuma “Nacionālas nozīmes attīstības centru integrēšana TEN-T tīklā” ietvaros, respektīvi, pārbūvējamie Latgales un Ludzas ielas posmi nodrošina sasaisti ar TEN-T visaptverošā tīkla autotransporta infrastruktūru, tāpēc tie tiek realizēti ar Kohēzijas fonda atbalstu. Iela no Jelgavas ielas līdz Smilšu ielai nav TEN-T visaptverošā tīkla posms, tāpēc šī projekta ietvaros netiek pārbūvēts.

   Ja Jums ir vēl kādi jautājumi par pašvaldībā īstenotajiem projektiem, Jūs varat vērsties Attīstības pārvaldē, kur sniegs atbildes uz jums interesējošajiem jautājumiem.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?