Pilnā sparā rit 2. vidusskolas sporta zāles ēkas P. Brieža ielā 28 pārbūve. Gandrīz pabeigta sienu sendviča tipa paneļu montāža fasādē un cokola siltināšana, vēl jāveic skārda elementu montāža. Iebūvētas jaunas durvis un fasādes logi. Jumtam ieklāta pirmā no divām bitumena ruļveida seguma kārtām. Iekštelpās izbūvētas starpsienas, pabeigti flīzēšanas darbi un notiek pārējie apdares darbi. Kas atteicas uz komunikācijām, ir pabeigta ūdensvada un kanalizācijas izbūve, samontēts siltummezgls, tuvojas noslēgumam apkures, ventilācijas sistēmu izbūve, procesā arī elektroinstalācijas un vājstrāvu tiklu izveide. Būvdarbus plānots pabeigt septembra beigās.

Projektu realizē Rēzeknes pilsētas dome ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu. Projekta Nr.4.2.2.0/17/I/107 “Rēzeknes 2. vidusskolas sporta zāles ēkas P. Brieža ielā 28, Rēzeknē energoefektivitātes uzlabošana” realizācija notiek saskaņā ar Rēzeknes pilsētas attīstības programmas 2014.-2020. gadam 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” ietvaros.

Projekta mērķis ir energoefektivitātes paaugstināšana, veicot ieguldījumus ēkā atbilstoši pašvaldības attīstības programmā noteiktajām prioritātēm, tādējādi samazinot primārās enerģijas patēriņu un pašvaldības izdevumus par siltumapgādi. Projekta realizācijas rezultātā plānots panākt primāras enerģijas patēriņa samazinājumu par 45 769,65 kWh/gadā un CO2 emisijas samazinājumu par 9,29 t CO2 gadā.

Projekta kopējās izmaksas ir 887 168,93 eiro, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums – 84 000,00 eiro, valsts budžeta dotācija – 3 705,88, Rēzeknes pilsētas domes līdzfinansējums – 306 157,74 eiro.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Natālija Aleksejeva

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?