Ceturtdien, 20. septembrī, no plkst. 17.45 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” (Krasta ielā 31) notiks seminārs jauniešiem (18–30 g.). Seminārā ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies četri iedvesmojoši cilvēki, kuri veicinās izveidot noderīgu kontaktu loku un nodos nepieciešamās zināšanas, lai atbalstītu jaunieti ceļā uz nozīmīgu karjeru un piepildītu dzīvi.

Viena no iedvesmotājiem – Jurita Krūma. Noslēpumainā uzņēmēja, par kuras biznesu nekur neko nevar uzzināt, bet vienmēr kāds to iesaka kādam, kurš to ir ieteicis kādam citam. Jau pusgadu viņa sevi sauc par latgalieti Liepājā, kura izbauda dzīvi 12 kvadrātmetros. Jau trīsarpus gadus viņa sevi sauc par uzņēmēju, kurai nav ne biroja, ne reklāmas, ne darba laika, ne atvaļinājuma. Viņu strādājot vari sastapt jebkur – stāvlaukumā, pludmalē, sporta zālē vai kafejnīcā. Jurita pastāstīs kā uzvarēt biznesā, negribot uzvarēt; kā strādāt no sirds; kāpēc būt jocīgam ir forši (un finansiāli izdevīgi); kā dzīvot vairāk ar mazāk!

Pārējie iedvesmotāji būs ne mazāk interesanti un tikšanās ar viņiem – ne mazāk noderīga jauniešiem. Tieši jaunieši ir nākotnes līderi mūsu valstī, tomēr ne visiem ir vienādas iespējas realizēt savu potenciālu. Tādēļ #PanākumuSkola strādā, uzrunājot jauniešus vienkāršā un saprotamā veidā, klātienes semināros un tiešsaistē.

Jauniešu ieguvumi no gaidāmā semināra: dzīves un biznesa prasmes – komunikācijas māksla, drosme, ambīcijas, motivācija, mērķu izvirzīšana un sasniegšana, karjeras plānošanas iemaņas.

Uz tikšanos seminārā tiek gaidīti visi interesenti. Dalībniekiem iepriekš jāreģistrējas vietnē:  https://ej.uz/PanakumuSkolaRezekne.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?