Sestdien, 25. augustā Carnikavā norisinājās Latvijas atklātā veterānu futbola čempionāta 8. posma spēles, kas reizē bija Nēģu kausa izcīņa. Šajā turnīrā par uzvarētājiem kļuva komanda “Viesulis”, kura finālā tikai pēcspēles soda sitienu sērijā pārspēja Rēzeknes komandu.

Rēzeknieši priekšsacīkstēs savā apakšgrupā divās spēlēs izcīnīja uzvaras (ar 1:0 pār Carnikavas un Siguldas komandām) un vienu spēli nospēlēja neizšķirti (0:0 ar komandu “Viesulis”). Pēc tam pusfināla spēlē gan tikai pēcspēles soda sitienos pārspēja komandu “Sportima” (pamatlaikā spēles rezultāts 0:0).

Savukārt spēlē par trešo vietu pašreizējie kopvērtējuma līderi – Daugavpils futbolisti – uzvarēja komandu “Sportima” ar 1:0.

Apbalvošanas ceremonijā piedalījās IV šķiras Atzinības krusta ordeņa virsnieks Dainis Gudermanis, pasniedzot balvas arī diviem pieredzējušākajiem aizvadītā turnīra dalībniekiem – Jānim Supem (Carnikava) un Kjastam Snečkam (Jonišķis). Tikmēr labākā vārtsarga balvu saņēma Aigars Vītols (Viesulis), labākā aizsarga godā tika celts Raitis Millers (Daugavpils), labākā pussarga balva pienācās Vladislavam Ļeonovam (Rēzekne), bet par labāko uzbrucēju nosauca Juriju Filipovskiju (Sportima).

Čempionāta nākamais posms notiks 8. septembrī – Limbažu Olimpiskā centra kausa izcīņa.

Kā jau ziņots, kopumā Latvijas atklātajā veterānu futbola čempionātā sezonas garumā paredzētas 12 sacensības, kuras uzņem laukumi Jēkabpilī, Balvos, Kauguros Aizkrauklē, Rēzeknē, Rīgā, Žagarē (Lietuva), Carnikavā, Limbažos, Daugavpilī un Ogrē. Šādu turnīru sēriju veterāniem Latvijas Futbola federācija organizē ceturto gadu pēc kārtas. Atsevišķās sacensībās kopā ar Latvijas futbola veterāniem spēkojas arī Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji.

Nākamais turnīra posms paredzēts 8. septembrī Limbažos, kur risināsies Limbažu Olimpiskā centra kausa izcīņa.

Kopvērtējums pēc 8. posma:

1. Daugavpils – 75 punkti
2. Rēzekne – 58
3. Viesulis – 57
4. Carnikava – 53
5. Jūrmala – 53
6. Sportima – 46
7. Jēkabpils – 28
8. Jonišķis (LTU) – 26
9. Sigulda – 11
10. Limbaži – 9
11. VBFK – 3
12.-13. Ostnieks – 2
12.-13. Aizkraukle – 2

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?