Sestdien, 1. septembrī vairāki simti bērnu, vecāku, jauniešu un ciemiņu pulcējās pie ARPC “Zeimuļs”, lai kopā atklātu jauno mācību gadu un jauki pavadītu dienu.

Pasākumu svinīgi atklāja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs un ARPC “Zeimuļs” vadītāja Jevgenija Kušča, novēlot daudz sasniegumu, prieka un enerģijas jaunajā mācību gadā. SIA “Sakret” Latvijas simtgades ietvaros uzdāvināja Rēzeknei ģerboni, kuru varēs redzēt ARPC “Zeimuļs”.

Pasākuma sākumā notika koncerts, kurā uzstājās pulciņa “Vokālie ansambļi un solisti” audzēkne Agnese Doroščonoka ar Imanta Kalniņa izpildījumu “Rakstu raksti” Guntras Kuzminas-Juknas vadībā, ARPC „Zeimuļs” Sporta deju pulciņa dalībnieki Ilonas Kalniņas vadībā, Elizabete Gaile, deju grupa “Soul Call” Karīnas Kraines vadībā, deju kolektīvs “Kolorīts” Jolantas Roslovas vadībā, bērnu grupa “Nuts and berries” (vadītājs Guntis Rasims).

Pasākuma laikā varēja pierakstīties interešu izglītības programmās. Šogad ARPC “Zeimuļs” piedāvā vairāk kā 85 interešu izglītības programmas, kas ar savu dažādību piesaista dažāda vecuma bērnus un jauniešus. Ikvienam bija iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs, radošās darbnīcās, apgleznot sejas kopā ar bankas “Citadele” pārstāvjiem, uzzināt vairāk par atkritumu šķirošanu SIA “ALAAS” stendā. Pasākuma laikā visi ieinteresētie varēja izvizināties ar kanoe laivām pa Rēzeknes upi, uzspēlēt futbolu “Street Panna” un aktīvi pavadīt laiku piepūšamajās atrakcijās. Gan lielajiem, gan mazajiem bija iespēja pārbaudīt savas fiziskās spējas, iesaistoties Sporta biedrības “Sedna” aktivitātēs, kuras notika projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” ietvaros.

1. septembrī tika atklātas arī 3 izstādes – Eduarda Medvedeva fotoizstāde “Multixpozīcija”, Jeļenas Antonovas audzēkņu izstāde “Slavenības bērnu acīm”, Evelīnas Romanovas personālizstāde “Mana pasaule”. Jauniešu iniciatīvas projekta “Saule + 8” ietvaros no 1. septembra ir skatāma aizraujoša un informatīva izstāde  par planētām Saules sistēmā. Ekspozīcija atrodas ARPC “Zeimuļs” 2. stāva foajē pie kafejnīcas. Ikviens var iepazīties ar informatīviem stendiem un maketiem visu 2018./19. mācību gadu.

Pasākuma laikā bija iespēja arī uzrakstīt novēlējumu ARPC “Zeimuļs” un piedalīties loterijā, kā arī tika uztaisīta kopbilde.

Liels paldies visiem pasākuma dalībniekiem, īpašs paldies Rēzeknes pilsētas domei par sadarbību un atbalstu, koncerta dalībniekiem par jaukiem priekšnesumiem, Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes dalībniekiem par brīvprātīgo darbu un pasākuma vadītājiem Elizabetei Gailei un Mārim Čebatorovičam, bankas “Citadele” pārstāvjiem,  SIA “Mirka”, SIA “ALAAS”, bērnu iekštelpu rotaļu laukuma “Bārnu Klubs” pārstāvjiem, biedrībām “Future Football”, “TFK Rēzekne” un “Sedna”.

Aicinām ikvienu izmantot iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, vēlam aizrautīgu, idejām pilnu mācību gadu!

Plašāka informācija par visām programmām pieejama ARPC “Zeimuļs” 1.1 kabinetā vai pa tālr. 27854724.

Informāciju sagatavoja Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?