Piektdien, 14. septembrī, plkst. 14.00 tiks atklāts Komunālās ielas pārbūvētais posms no Viļakas ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei nr. 564, līdz ar ko noslēgsies Komunālās ielas atjaunošanas būvdarbu pirmā kārta.

Jau iepriekš ziņojām, ka otrās kārtas jeb posma no Atbrīvošanas alejas dzelzceļa pārbrauktuvei Nr.562 atklāšana notika 30. augustā. Savienojošā posma būvdarbi paredzēti 2019. gadā un tiks realizēti no Rēzeknes pašvaldības līdzekļiem.

Objekts tiek realizēts projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, atjaunojot industriālajām vajadzībām nepieciešamo publisko infrastruktūru. II kārta” ietvaros un tā mērķis ir palielināt privāto investīciju apjomu reģionā, veicot ieguldījumus komercdarbības attīstībai, atbilstoši Rēzeknes pilsētas domes attīstības programmā noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz komersantu vajadzībām.

Projekta galvenās darbības ir Rēzeknes pilsētas Komunālās ielas pārbūve 658 m posmā no Viļakas ielas un 532 m posmā no Atbrīvošanas alejas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei, ūdensapgādes tīklu izbūve, lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūve, apgaismojuma tīklu izbūve un gāzes vada tīklu izbūve šajos ielas posmos.

Kopumā projektā plānoto darbību rezultātā tiks atbalstīti 6 komersanti, radītas 25 jaunas darba vietas un piesaistītas papildus nefinanšu investīcijas 1 785 360 eiro apmērā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?