Šā gada 13. septembrī pašvaldības kapitālsabiedrības “Rēzeknes slimnīca” dalībnieku sapulcē SIA “Rēzeknes slimnīca” valdes locekļa ārstniecības jautājumos amatā iecelts Rolands Jezerskis.

Pretendentu rūpīgi izvērtēja nominācijas komisija, kuras sastāvā bija Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un sociālajos jautājumos Lidija Ostapceva, domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un investīciju jautājumos Aleksejs Stecs, domes deputāte Olga Strode, Rēzeknes pilsētas domes iekšējā audita un kapitālsabiedrību pārraudzības nodaļas vadītāja Iveta Cipruse, SIA “Rehabilitācijas centrs Rāzna” valdes locekle Diāna Gavare-Karpova un Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” Sociālās palīdzības nodaļas vadītāja Inese Nipere.

Prasību loks pret kandidātu šim amatam bija visai plašs, tika pieprasīta gan darba pieredze veselības jomas darba organizācijā un plānošanā, gan darba kolektīva vadīšanā, gan arī zināšanas ES līdzfinansēto projektu īstenošanā, kā arī vairāki citi kritēriji. Izvērtējot R. Jezerska kandidatūru, komisija nolēma, ka viņam ir nepieciešamās zināšanas un arī piemīt spēja uzņemties vadītāja lomu, lai nodrošinātu kapitālsabiedrības mērķu sasniegšanu, rezultātā viņš tika atzīts par atbilstošu SIA “Rēzeknes slimnīca” valdes locekļa ārstniecības jautājumos amatam.

R.Jezerskis savu karjeru 2007. gadā uzsāka Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, bet pēc tam kā traumatologs-ortopēds strādājis Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā Gaiļezers, Rīgas 2. Slimnīcā, SIA “Rēzeknes slimnīca” Neatliekamā medicīnas palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā, SIA “Rēzeknes slimnīca” Neiroķirurģijas nodaļā, SIA “Rēzeknes veselības aprūpes centrā”, kā arī SIA “Rēzeknes slimnīca” Traumatoloģijas nodaļā. Paralēli darbam slimnīcā pasniedzis LU Paula Stradiņa medicīnas koledžā, kā arī pilnveidojis savas prasmes profesionālajos kursos, konferencēs un semināros.

Pašvaldības kapitālsabiedrības “Rēzeknes slimnīca” kapitāla daļu turētājas pārstāvis, domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, atbalstīja nominācijas komisijas lēmumu. Tādējādi 13. septembrī Rolands Jezerskis tika iecelts par SIA “Rēzeknes slimnīca” valdes locekli ārstniecības jautājumos, darba gaitas jaunajā amatā uzsākot jau 14. septembrī.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?