Lai iedzīvotājiem būtu iespēja nokļūt uz Svēto misi pāvesta Franciska vadībā Aglonā un pēc tās – atpakaļ mājās, 24. septembrī tiks nodrošināti jauni papildu autobusu un vilcienu reisi, kā arī pagarināti jau esošie maršruti. Izmaiņas skars četrus autobusa un divus vilciena maršrutus, kā arī katram vilciena reisam tiks norīkoti 10 autobusi, kas pasažierus nogādās no Aglonas stacijas uz Aglonu un pēc pasākuma – atpakaļ uz staciju.

24. septembrī paredzēti vairāki papildu autobusi maršrutā uz un no Aglonas. Autobuss no Rīgas Starptautiskās autoostas izbrauks plkst. 9.30 un pasažieriem būs iespēja iekāpt arī pieturvietā Tirdzniecības centrs Dole, Ogres šoseja, Aizkraukles stacija, Jēkabpils (Kurzemes iela) un Preiļu autoosta, savukārt no Aglonas tas izbrauks plkst. 19.45 un apstāšanos veiks tajās pašās pieturvietās. Papildu autobusi paredzēti arī no Daugavpils, Rēzeknes, Preiļiem un Jēkabpils.

Šajā dienā tiks norīkoti arī seši papildu vilcienu reisi – trīs no rīta uz Aglonas staciju un trīs vakarā uz Rīgu. Biļetes uz šiem reisiem ir iespēja nopirkt tikai līdz un no Aglonas. Vilcieniem no Aglonas stacijas uz Aglonu tiks nodrošināti 10 autobusi katram reisam, uz kuriem papildu biļete nebūs vajadzīga. Braucieniem būs derīga vilciena biļete, kas būs jāuzrāda pirms iekāpšanas autobusā. Pēc pasākuma no Aglonas uz dzelzceļa staciju pasažieriem arī būs pieejami autobusi, kam arī būs derīga vilciena biļete, bet šeit mēs vēršam uzmanību, ka tiks norīkoti atsevišķi autobusi uz katru konkrēto vilcienu. Autobusā būs derīga tikai tā biļete, kas būs nopirkta attiecīgajam vilcienam. Gan šī iemesla dēļ, gan arī tāpēc, lai tiktu nodrošināta vieta sabiedriskajā transportā, aicinām pasažierus iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus plānot savu braucienu un laikus pārbaudīt autobusu un vilcienu kustību sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti.

Detalizētāka informācija par kustību sarakstu laikiem.

Informāciju sagatavoja Lilita Pelčere, VSIA Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?