Sestdien, 8. septembrī Limbažos norisinājās Latvijas atklātā veterānu futbola čempionāta 9. posma spēles, kas reizē bija Limbažu Olimpiskā centra kausa izcīņa. Šajā turnīrā par uzvarētājiem kļuva komanda “Viesulis”, kura finālā, gan tikai pēcspēles soda sitienu sērijā, pārspēja Jūrmalas komandu.

Bet Rēzeknes komanda priekšsacīkstēs savā apakšgrupā vienu spēli nospēlēja neizšķirti (1:1 ar Jonišķis komandu) un divās spēlēs piedzīvoja zaudējumus (ar 0:1 pret komandu “Viesulis” un ar 0:2 pret Jūrmalas komandu), ierindojoties trešajā vietā. Pēc tam spēlē par 5.-6. vietu, gan tikai pēcspēles soda sitienu sērijā, pārspēja komandu “Sportima” (pamatlaikā spēles rezultāts 1:1).

Savukārt spēlē par trešo vietu mājinieki uzvarēja Carnikavas komandu ar 1:0.

Kā jau ziņots, kopumā Latvijas atklātajā veterānu futbola čempionātā sezonas garumā paredzētas 12 sacensības, kuras uzņem laukumi Jēkabpilī, Balvos, Kauguros Aizkrauklē, Rēzeknē, Rīgā, Žagarē (Lietuva), Carnikavā, Limbažos, Daugavpilī un Ogrē. Šādu turnīru sēriju veterāniem Latvijas Futbola federācija organizē ceturto gadu pēc kārtas. Atsevišķās sacensībās kopā ar Latvijas futbola veterāniem spēkojas arī Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji.

2018. gada tabula pēc 9. posma:

1. Daugavpils – 79 punkti
2. Viesulis – 68
3. Rēzekne – 64
4. Jūrmala – 62
5. Carnikava – 60
6. Sportima – 51
7. Jonišķis (LTU) – 29
8. Jēkabpils – 28
9. Limbaži – 17
10. Sigulda – 13
11. VBFK – 3
12.-13. Ostnieks – 2
12.-13. Aizkraukle – 2

Nākamais turnīra posms paredzēts 22. septembrī Limbažos, kur risināsies Limbažu Olimpiskā centra kausa izcīņa.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?