Jau 29. septembrī norisināsies tradicionālais Latgales Kauss – Rēzeknes pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs Latvijas Kausa 15. posms. Šogad Latgales kausa sacensībām aprit jau 12 gadi, jo Latgales Kausa sacensības svaru stieņa spiešanā guļus Rēzeknē pirmo reizi notika 2006. gadā.

Sacensības notiks Rēzeknē, Zavoloko ielā 8. No pulksten 9.30 līdz 11.00 paredzēta dalībnieku svēršanās, no pulksten 11.00 līdz 11.30 – tiesnešu un komandu pārstāvju sanāksme, savukārt pulksten 11.30 – sacensību sākums.

Sacensības būs spraigas, jo vēl turpinās komandu cīņas par Latvijas kausa titulu svara stieņa spiešanā guļus, kur pagaidām “Gulbenes K.S.P.”  ieņem 1.vietu, bet šai komandai ļoti lieli konkurenti ir Bauskas un Aizkraukles komandu atlēti. Lai atbalstītu savējos, aicināti arī līdzjutēji. Ieeja sacensībās ir par brīvu.

Čempionātā aicināti piedalīties sportisti no citiem Latvijas novadiem, piesakoties interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/ līdz 26. septembrim. Detalizētāka informācija par sacensību norisi, nolikumi ir pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/.

Sacensību mērķis ir ieinteresēt jauniešus, juniorus, veterānus, sievietes un vīriešus, kuri trenējas veselības uzlabošanas nolūkā, sākt regulāri piedalīties tautas klases sacensībās, kā arī radīt sportistiem iesācējiem impulsu turpmākiem treniņiem un dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus, un, protams, piesaistīt Latgales reģiona jauniešus dalībai spēka sporta veidos.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi. Pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta veikals sp.lv, Rēzeknes pilsēta.

Informāciju sagatavoja Inita Savicka, Latvijas Pauerliftinga federācijas sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?