Ceturtdien, 20. septembrī, Rēzeknes pilsētas domē pasniegts Goda raksts Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas nodaļas trenerim Pēterim Stripkānam. Augsto apbalvojumu viņš saņēma par sekmīgu, ilglaicīgu darbu un nozīmīgu ieguldījumu vieglatlētu izaugsmē, kā arī sakarā ar 70 gadu jubileju, kuru treneris atzīmēja 14. septembrī.

Pēteri Stripkānu kopš bērnības ir interesējis sports, tādēļ tūlīt pēc Rēzeknes 1. vidusskolas absolvēšanas viņš iestājās Latvijas Valsts Fiziskās kultūras institūtā, kuru absolvēja 1970. gadā un uzreiz uzsāka jaunatnes sportiskās audzināšanas darbu, strādājot par vieglatlētikas treneri Rīgas sporta skolā. Rēzeknē viņš sāka aktīvi darboties sporta jomā kopš 1978. gada gan kā treneris, gan arī kā fizkultūras pasniedzējs Rēzeknes pilsētas un novada skolās. No 2000. līdz 2010. gadam P. Stripkāns ir bijis Rēzeknes BJSS direktors, bet pēc tam – Rēzeknes BJSS vieglatlētikas treneris ar lieliskiem audzēkņu sasniegumiem. Kā vienu no viņa izcilākajiem lolojumiem var minēt Rēzeknes Goda pilsoni, 2016. un 2017. gada Vasaras Olimpisko spēļu dalībnieci, Eiropas čempioni 400 m distancē U-23 vecuma grupā, kā arī daudzu citu sacensību veiksmīgu dalībnieci un balvu ieguvēju Guntu Latiševu-Čudari.

Rēzeknē liela uzmanība tiek pievērsta sporta infrastruktūras uzlabošanai, sportošanas iespēju paplašināšanai un arī jauno talantīgo sportistu sagatavošanai, tādēļ tik nozīmīgs trenera mūža ieguldījums jauno sportistu audzināšanā nevar palikt nepamanīts. Rēzeknes pilsētas pašvaldība rēzekniešu vārdā pateicas trenerim Pēterim Stripkānam par teicamu darbu un novēl spēku, veselību un izturību turpmākajos mūža gados.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?