22. septembrī Tiskādu vidusskolā notika Rēzeknes pilsētas kausa izcīņa galda tenisā. Šajās sacensībās piedalījās sportisti no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Tālākais sportists, kas piedalījās šajās sacensībās, bija no Jūrmalas.

Dalībnieki bija sadalīti četrās apakšgrupās, kur pēc apakšgrupu izspēles četri labākie spēlētāji no katras apakšgrupas kvalificējās finālam. Finālā startēja sešpadsmit dalībnieki, kuri arī cīnījās par pilsētas kausu. Spēles bija spraigas, interesantas un pārsteigumiem pilnas.

Pirmo vietu šajās sacensībās izcīnīja Deniss Vasiļjevs (Rēzeknes BJSS), otro vietu ieguva mūsu ilggadējais veterāns Andrejs Rešetnikovs (Rēzekne, “Rebirs sports”), bet trešo vietu šajās sacensībās dalīja Aleksandrs Pahomovs un Raimonds Mūrnieks (abi Preiļu BJSS). Pārējie dalībnieki, kas nepiedalījās finālspēlēs, cīnījās par 17.-22. vietu. Patīkami bija redzēt, ka trīs no četriem godalgu ieguvējiem ir jaunieši. Tas liecina, ka galda teniss attīstās un ir populārs jauniešu vidū Latgalē.

Uz tikšanos nākamajās sacensībās!

Informāciju sagatavoja Bruno Losāns

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?