„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās laikā ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus. Skolas somas iniciatīva pieejama arī Rēzeknē.

Latgales Kultūrvēstures muzejs

Izzinošas un aizraujošas muzejpedagoģiskās programmas bērniem. Paredz. apmekl.: 60-80 min. Maksa: muzejpedagoģiskā programma 0,80 eiro/pers., ieejas biļete izstādēs un ekspozīcijās 1,00 eiro/pers., gida pakalpojums latviešu valodā 8,00 eiro(grupai līdz 30 cilv.).

Latgales vēstniecība GORS

Ekskursija bērniem saprotamā un vieglā valodā par GORS piedāvājumu un pasākumiem. Iespēja pabūt uz lielās skatuves un iejusties slavenību lomās. Paredz. apmekl.: 1 stunda. Ekskursijas maksa: skolēniem, studentiem – 1,50 eiro/pers., pieaugušajiem – 2,00 eiro/pers.

Zaļā sinagoga

Sinagoga ir ne vien Rēzeknes ebreju kopienas lūgšanu vietu, kur tiek svinēti Purima, Pesaha u.c. svētki, bet arī izglītojošs centrs, kurā videolekciju, ekskursiju un muzejpedagoģisko programmu formā apmeklētāji tiek iepazīstināti ar ebreju sakrālajām tradīcijām.

Amatnieku darbnīcas

Darbošanās Keramikas meistardarbnīcā (1,00 eiro/pers.) un Papīra izgatavošanas darbnīcā “RePAPEIRS” (1,50 eiro/pers.).

Bārnu klubs

Divu stāvu rotaļu laukums, dažādas atrakcijas un spēles saulainā un gaišā telpā. Vieta, kur baudīt bērnības nebēdnību uz visiem 100%! (līdz 9 gadu vecumam) Apmeklējuma maksa stundā – 3 eiro/pers.

Iepriekšēja rezervācija obligāta: Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs, Krasta iela 31, 26332249, tic@rezekne.lv

Informāciju sagatavoja Laura Stepiņa, Rēzeknes Tūrisma informācijas centrs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?