Šajā nedēļas nogalē Latgales vēstniecībā GORS ar viesizrādēm ciemosies allaž gaidītais Liepājas teātris, 19. oktobrī piedāvājot izrādi bērniem “Dželsomīno Melu zemē”, bet 20. oktobrī kamerkomēdiju “Zilā istaba”, kas tiks izrādīta pirms tam iecerētās izrādes “Heda Gablere” vietā.

Latgales vēstniecība GORS Liepājas teātra viesizrādes Latgales reģiona iedzīvotājiem rīko jau ceturto gadu. Šī gada viesizrādēs pirmo reizi iekļauta izrāde bērniem, piedāvājot maziem un lieliem bērniem noskatīties “Dželsomīno Melu zemē”, kas tapusi pēc itāļu rakstnieka Džanni Rodāri darba motīviem. Izrāde vēsta par puisēnu Dželsomīno, kurš ir piedzimis ar brīnumainu balsi, un tas viņam sagādā ne mazums problēmu – tad, kad viņš dzied, plīst logu stikli, grūst ēkas un no galvām tiek aizpūstas parūkas. Dželsomīno dodas lielajā ceļojumā, jo tā agri vai vēlu notiek ar visiem pasaku varoņiem viņu pieaugšanas stāstos. Izrādes režisors Ģirts Šolis, galvenajās lomās Pēteris Lapiņš, Ilze Jura, Anda Albuže, Viktors Ellers, Gatis Maliks un citi.

Lai arī pirms tam bija iecerēts, ka šogad skatītāji Rēzeknē varēs noskatīties izrādi “Heda Gablere”, diemžēl aktrises veselības stāvokļa dēļ tas nebūs iespējams. Tā vietā tik izrādīta Deivida Heira kamerkomēdija “Zilā istaba” režisora Regnāra Vaivara iestudējumā. Izrādes pamatā ir stāsts par desmit pāriem desmit negaidītās situācijās. Lomās: Leons Leščinskis, Inese Kučinska, Gatis Maliks, Agnese Jēkabsone un Beatrise Eglinska. Izrāde nominēta 2017./2018. sezonas “Spēlmaņu nakts” balvai divās nominācijās: “Gada aktrise 2. plāna lomā” (Inese Kučinska) un “Gada gaismu un video mākslinieks” (Mārtiņš Feldmanis).

Biļetes uz abām izrādēm nopērkamas Latgales vēstniecības GORS un “Biļešu Paradīze” kasēs. Biļešu cena uz izrādi “Dželsomīno Melu zemē” no 10,00 līdz 15,00 €, uz izrādi “Zilā istaba” no 8,00 līdz 17,00 €. GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem 10 % atlaide. Skatītājiem, kuri iegādājušies biļetes uz izrādi “Heda Gablere” saglabājas tās pašas vietas arī izrādē “Zilā istaba”. Uz “Heda Gablere” iegādātās biļetes līdz pasākuma dienai iespējams arī atdot atpakaļ, saņemot naudu par pirkumu. Plašāk: http://latgalesgors.lv.

Informāciju sagatavoja Edīte Husare, Latgales vēstniecības GORS (SIA „Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?