Sestdien un svētdien, 13.-14. oktobrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra sporta zālē norisinājās pirmais Starptautiskais nedzirdīgo telpu futbola turnīrs “Rēzekne 2018”. Piedalīties turnīrā tika uzaicinātas nedzirdīgo futbola spēlētāju komandas gan no Latvijas, gan Baltkrievijas un Krievijas. Sacensības organizēja Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienības Rēzeknes reģionālo biedrību.

Sacensībās piedalījās trīs komandas – viesi no Minskas (Baltkrievija) un Voroņežas (Krievija) un apvienotā Latgales komanda. Komandas savā starpā izspēlēja divu apļu turnīru, katra ar katru izspēlējot pa divām spēlēm. Pirmo vietu ar uzvarām visās spēlēs un sakrātiem 12 punktiem izcīnīja Voroņežas komanda, aiz sevis otrajā vietā ar 6 punktiem atstājot Minskas komandu, kura savukārt abās spēlēs uzvarēja mājiniekus – Latgales komandu.

Turnīrā par rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Vasilijs Mihalovs (Minska), labāko vārtsargu – Nikolajs Deikalo (Minska), labāko aizsargu – Romans Kolodzežnijs (Voroņeža), labāko uzbrucēju – Andrejs Bogdanovs (Latgale) un par labāko laukuma spēlētāju – Vladislavs Zorins (Voroņeža).

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?