Aizvadītājā sestdienā, 13. oktobrī Maltas daudzfunkcionālajā zālē tikai aizvadītas 2018./2019. gada Latvijas Florbola Sieviešu un Vīriešu 1.līgas, kā arī Jaunatnes florbola čempionāta spēles U16 vecuma grupā. Diemžēl, divās no trim spēlēm piedzīvoti zaudējumi.

Lieliska uzvara spraigā cīņā pagarinājumā mūsu sieviešu komandai – uzvara ar 5:4 pret komandu Rubene, izšķirošie vārti spēles 65. minūtē Rēzeknes BJSS audzēknei Aurēlijai Zariņai. Jāatzīmē, ka šajā spēlē mūsu meitenēm palīgā bija ieradušās spēlētājas no FK Ķekava komandas, ar kuru ir noslēgts sadarbības līgums, kurā noteikts, ka Rēzeknes BJSS ir kļuvis par Elvi sieviešu florbola līgas komandas FK Ķekava fārmklubu. Šī mača labākā spēlētāja Rēzeknes BJSS rindās – vārtsardze Jolanta Bačkure.

Vīriešu 1. līgas čempionātā piedzīvots smags zaudējums ar 1:9 pret Impar Limbaži komandu, spēles labākais Rēzeknes rindās – Igors Kalnačs. Vienīgos vārtus Rēzeknes BJSS labā guva Vladlens Cvetkovs (piespēle Ričards Oļševskis).

U-16 vecuma grupā zaudējums spraigā cīņā FBK Riga Rockets komandai ar 6:3 (vārti – Artjoms Tarasovs, Edgars Strods, Dmitrijs Burovs).
Paldies komandām par cīņassparu un novēlam panākumus nākamajās čempionātu spēlēs.

Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas sporta metodiķe Mona Pavloviča

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?