Otrdien, 30. oktobrī Adamovas internātpamatskolā norisinājās Rēzeknes pilsētas un novada izglītības iestāžu sacensības “Veiklo stafetes” 2.-5. klašu komandām. Piecas Rēzeknes pilsētas skolu komandas – Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes 3., 4., 5., 6. vidusskolas – mērojās spēkiem četrās stafetēs, no kurām trīs stafetes bija no Igaunijas Skolu sporta asociācijas (ISSA) stafešu “Uzmanību! Starts!” programmas.

Stafetēs bija iekļauti elementi ar basketbola un tenisa bumbām, ar florbola un  akrobātiskiem elementiem. Stafetēs skolēniem bija jāparāda ātrums, veiklība, spēks, izturība, kā arī spēja darboties komandā.

Summējot četras stafetes, kopvērtējumā par uzvarētājiem kļuva Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda (Valērija Bagažkova, Meredita Pokule, Adrians Mališevs, Timurs Rižakovs, Anastasija Aleksandrova, Eva Šeslere, Daniels Višņakovs, Tomass Trukšāns, Renars Plotka, Adriana  Gubko, Mila Pavkšto, Rendels Grigorjevs, Ditmārs Dukšta, Daniels Švecovs, Ritvards Berns, Endija Avrentjeva, Anastasija Karpačova, Baiba Juškeviča, skolotāji Ingūna Zeiļa un Svetlana Zalužinska). Otro vietu izcīnīja Rēzeknes 3. vidusskolas komanda, trešajā vietā Rēzeknes 5. vidusskolas komanda.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?