Pirmdien, 3. decembrī notika Rēzeknes 2. vidusskolas atjaunotās sporta zāles jeb “Zilās zāles” atklāšanas pasākums, kura ietvaros Rēzeknes pašvaldības komanda spēlēja basketbolu pret skolas audzēkņu izlasi.

Basketbola mačā ar rezultātu 15:13 uzvarēja Rēzeknes pilsētas domes komanda, kuru pārstāvēja gan deputāti, gan administrācijas darbinieki, savukārt 2. vidusskolas izlasē skolēniem pievienojās arī Saeimas deputāts Ivans Ribakovs.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, uzrunājot klātesošos, uzsvēra, ka tas ir tikai pirmais no Rēzeknes atjaunotajiem vai jaunuzceltajiem sporta objektiem un jau tuvā nākotnē sportistiem pavērsies plašas iespējas treniņiem un sacensībām.

Atjaunotajā sporta zālē nodarbības atsākās jau 3. decembrī.

Jau ziņots, ka 21. novembrī Valsts būvniecības kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā Rēzeknes 2. vidusskolas sporta zāles ēku P. Brieža ielā 28. Ēka ar vēsturisko nosaukumu “Zilā zāle” tika pilnīgi atjaunota. Jauna fasāde izbūvēta no sendviča tipa paneļiem, nosiltināts cokols, nomainīts jumta segums, iebūvētas jaunas durvis un logi. Iekštelpās izbūvētas jaunas starpsienas, paveikti  apdares darbi, izbūvētas jaunas siltumapgādes, ūdensvada un kanalizācijas sistēmas, siltummezgls, veikta elektroinstalācijas un vājstrāvu tīklu izveide, uzstādīta moderna ventilācijas sistēma, kā arī labiekārtota apkārtējā teritorija.

Projekts realizēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu. Projekta Nr.4.2.2.0/17/I/107 “Rēzeknes 2.vidusskolas sporta zāles ēkas P. Brieža ielā 28, Rēzeknē energoefektivitātes uzlabošana” realizācija notiek saskaņā ar Rēzeknes pilsētas attīstības programmas 2014.-2020.gadam 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” ietvaros. Projekta mērķis ir energoefektivitātes paaugstināšana, veicot ieguldījumus ēkā atbilstoši pašvaldības attīstības programmā noteiktajām prioritātēm, tādējādi samazinot primārās enerģijas patēriņu un pašvaldības izdevumus par siltumapgādi. Projekta realizācijas rezultātā plānots panākt primāras enerģijas patēriņa samazinājumu par 45 769,65 kWh/gadā un CO2 emisijas samazinājumu par 9,29 t CO2 gadā.

Kopējās projekta izmaksas – 887 168,93 eiro, tostarp Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums – 84 000,00 eiro, Valsts budžeta dotācija – 3 705,88 eiro un Rēzeknes pilsētas domes līdzfinansējums – 306 157,74 eiro.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?