Sabiedrības Integrācijas fonds (SIF) aicina Rēzeknes jauniešus pieteikties dalībai pasākumā “Migrācija Latvijā un pasaulē”, kas norisināsies 13. decembrī plkst. 10.00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”. Pasākumu vadīs mūziķis un TV personība Goran Gora, kas aicinās jauniešus iesaistīties diskusijās un debatēs par migrācijas un Eiropas bēgļu krīzes tēmu. Notikums ir daļa no SIF informatīvās kampaņas “Atvērtība ir vērtība”, kas tiek īstenota ar mērķi vairot toleranci par diskriminācijai pakļautajām sabiedrības grupām, to skaitā bēgļiem.

“Ir ļoti būtiski diskusijās par aktuāliem un problemātiskiem jautājumiem iesaistīt jaunus cilvēkus, jo tieši jaunieši ir tā sabiedrības grupa, kurai ir reālas iespējas panākt pārmaiņas un ietekmēt sabiedrības domu nākotnē. Ceram, ka šie diskusiju pasākumi reģionos pilnveidos jauniešu izpratni par bēgļu situāciju pasaulē un Latvijā, un viņi tālāk šo informāciju nodos gan saviem laikabiedriem, gan vecākajai paaudzei, kurai nereti ir grūtāk pieņemt jaunus uzskatus un vērtības,” stāsta SIF vadītāja Aija Bauere.

Lai pieteiktos pasākumam, nepieciešams izveidot vismaz 3 cilvēku komandu, kas būtu gatavi diskutēt un debatēt par tēmu “Migrācija Latvijā un pasaulē”, un pieteikt šo komandu, sūtot e-pastu uz adresi atvertiba@dazadiba.lv. Pieteikties tiek aicināti jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Papildus diskusiju un debašu aktivitātēm būs iespējams “Providus” pētnieka migrācijas un integrācijas jomā Rasmusa Filips Geka vadībā noskaidrot saistošu informāciju par bēgļu krīzi Latvijā un aktivitātēm, kā Latvijas sabiedrība var palīdzēt šai sabiedrības grupai iekļauties.

Pasākums notiek SIF organizētā projekta “Atvērtība ir vērtība” ietvaros sadarbībā ar Latvijas debašu asociāciju “QUO tu domā?” un domnīcu “Providus”. Plašāku informāciju par pasākumu iespējams iegūt sociālā tīkla Facebook lapā: https://www.facebook.com/events/918999234971952/

Informāciju sagatavoja Ilona Kokola, kampaņas “Atvērtība ir vērtība” rīkotāju pārstāve

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?