30. novembrī noslēdzās trīs Rēzeknes teātra “Joriks” īstenotie projekti, kurus līdzfinansēja Valsts Kultūrkapitāla fonds. Tie bija “Izrādes „Ezis, kurš mīlēja slepeni” iestudēšana”, kas tika uzsākts 2017. gada novembrī, “Izrādes „Dievs. Daba. Darbs” iestudēšana”, kas tika uzsākts šī gada aprīlī, un “Rēzeknes teātra “Joriks” rudens viesizrādes”.

Projekts, lai īstenotu viesizrādes, bija pirmais šāda tipa projekts, kas tika realizēts ar VKKF atbalstu. Tika izvirzīti divi mērķi: popularizēt Rēzeknes teātri “Joriks” Latgales reģiona potenciālajam skatītājam un sniegt iespēju skatītājiem no Latgales reģiona apmeklēt profesionālu teātra izrādi savā pilsētā par pieejamu cenu. Projekta laikā oktobrī tika apmeklētas 7 pilsētas – Rīga, Krāslava, Līvāni, Preiļi, Ludza, Balvi un Jēkabpils, katra ar 2 izrādēm: “Veidenbaums.Live” un “Ezis, kurš mīlēja slepeni”.

Iestudētās izrādes būs skatāmas arī turpmāk pēc projektu noslēguma Rēzeknes teātra “Joriks” repertuārā un iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Informāciju sagatavoja Liāna Merņaka-Ņikitina

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?