Rēzeknes pilsētas infrastruktūras uzlabošanas projektu ietvaros potenciālajiem investoriem tiek piedāvāts investīciju objekts par  izdevīgu cenu nomas tiesībām ražošanas ēkas jaunbūvei Rēzeknes SEZ teritorijā Viļakas ielā 1, Rēzeknē.

Iznomājamā jaunbūvētā ražošanas kompleksa kopējā platība ir 6768,59 m2, t.sk., ražošanas korpuss ar kopējo platību 4961,9 m2, administratīvās telpas, sadzīves un tehniskās palīgtelpas ar kopējo platību 1806,7 m2, ar ēkām saistītie pievedceļi un stāvlaukumi ar kopējo platību 3778,5 m2.

Papildus ēkas izbūvei ir atjaunota blakus esošā infrastruktūra- asfaltbetona pievadceļš un inženiertehniskās komunikācijas. Detalizētu informāciju par objektu skatīt nekustamā īpašuma aprakstā, kas pieejams Rēzeknes SEZ mājas lapā: http://www.rsez.lv/images/objekti/objekts_7_lv.pdf.

Īpašums pieder Rēzeknes pilsētas domei, kura rīko izsoli par nomas tiesībām. Nākamajos trijos gados objekta īrniekam jāiegulda ilgtermiņa ne finanšu investīcijas 3 500 000 EUR apjomā un jāveido 95 darba vietas. Pieteikumi dalībai izsolē tiek pieņemti līdz 2019. gada 8. februārim. Nomas maksa: izsoles tiesību nosacītā nomas maksa – 2720 eiro (divi tūkstoši septiņi simti divdesmit eiro) mēnesī bez pievienotās vērtības nodokļa. Nomas termiņš – 30 gadi.

Investori, kas attīsta uzņēmējdarbību un iegulda projektos šī investīciju objekta teritorijā, var pretendēt uz Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas priekšrocībām. Šobrīd Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām ir pieejami nodokļu atvieglojumi līdz pat 55% apmērā no kopējām investīciju izmaksām: 80–100% atlaide nekustamā īpašuma nodoklim, kā arī 80% atlaide uzņēmuma nodoklim dividendēm. Sīkāka informācija par rūpniecisko kompleksu un Rēzeknes SEZ priekšrocībām ir pieejama Rēzeknes SEZ mājas lapā http://www.rsez.lv/ .

Papildu informācija par pieteikumu iesniegšanas nosacījumiem un piedalīšanos izsolē ir pieejama Rēzeknes pilsētas mājas lapā: https://rezekne.lv/oficiala-informacija/izsolespardosana.

Informāciju sagatavoja Daiga Utāne, Rēzeknes SEZ pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?