Tikko mūsu kaimiņvalsts Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika kārtējais starptautiskais kikboksa turnīrs “Baltic Open – 2018”. Tajā piedalījās 39 komandas no 12 valstīm: Vācijas, Polijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Moldovas, Izraēlas, Azerbaidžānas un Kirgizstānas. Turp devās arī mūsu sporta organizācijas “Sedna” pārstāvji.

Cīņas notika pēc pasaules organizācijas WAKO noteikumiem un tās paspārnē. Mūsu sportisti piedalījās K-1 un kick-light sadaļās. No četriem mūsu dalībniekiem-kikbokseriem visi atgriezās ar medaļām, bet viens no viņiem pat ar divām.

Sacensību rezultāti:

  • Vitālijs Kuziks (līdz 69 kg) – 1. vieta,
  • Ervīns Malahovskis (līdz 71 kg) – 1. vieta,
  • Saīds Abdumuslimovs (līdz 74 kg) – 3. vieta,
  • Antons Aleksejevs (līdz 81 kg) – 1. vieta K-1 un 2. vieta kick-light.

Apbalvošanas pasākuma laikā tika oficiāli paziņots, ka WAKO federācijas (kurā visus šos gadus esam arī mēs) kikbokss tagad ir kļuvis par olimpisko sporta veidu. Ko tas mums nozīmē? Ņemot vērā to, ka mūsu sportisti pastāvīgi ir Latvijas kikboksa izlases sastāvā, viņiem rodas iespēja piedalīties Olimpiskajās spēlēs!

Īpaši gribētu pateikties Rēzeknes pilsētas domei un Sporta pārvaldei par palīdzību braucienam uz Eiropas čempionātu – paldies jums par atbalstu!

SB “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?