Pateicamies visiem Rēzeknes izglītības iestāžu skolēniem un skolotājiem, kuri iesaistījās konkursā “Ziemassvētku koku parāde”, kopumā 10 gājēju promenādes koki ir tikuši pie savas svētku rotas.

Esam gandarīti, ka skolotāji un skolēni ar patiesi lielu prieku un interesi iesaistījās Rēzeknes Tūrisma attīstības centra organizētajā konkursā, pateicoties viņu atsaucībai 10 gājēju promenādes koki ir kļuvuši krāšņāki, krāsaināki un pat skanīgāki. Šoreiz apbalvoti tika visi konkursa dalībnieki. Pateicības balvas un arī gardu cienastu saņēma: Rēzeknes Katoļu vidusskolas 5. un 8. klašu komandas, Rēzeknes Bērnu sociālo pakalpojumu centra komanda, Rēzeknes Poļu ģimnāzijas 1.a un 1.b klašu komandas, Rēzeknes 6. vidusskolas 11.a klases komanda un Rēzeknes Sākumskolas 2.a klases komanda. Diplomus par radošākajiem darbiem, gardus cienastus un īpašas balvas no Izklaides centra “Juniors”, kartingiem un Lāzertaga “Lasertag Latgale” saņēma Rēzeknes 3. vidusskolas 1.b un 2.a klašu komandas, Rēzeknes Sākumskolas 4. b klases komanda, kā arī Rēzeknes 2. vidusskolas 11.a klases komanda.

Atgādinām, ka līdz 18. decembrim ikviens var nobalsot par sev simpātiskāko darbu Rēzeknes Tūrisma informācijas centra Facebook lapā, 25. decembrī Festivāla parkā apbalvosim to komandu, kura būs saņēmusi visvairāk “patīk” atzīmes.

Vēlreiz pateicamies visiem atsaucīgajiem dalībniekiem. Pateicoties Jūsu radošumam un enerģijai, gājēju promenāde ietērpusies Ziemassvētku sajūtās!

Informāciju sagatavoja Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?