15. decembrī Līvānos notika ikgadējais kikboksa čempionāts “Līvāni – 2018”. Šogad tajā bija ieradušās 15 komandas no visiem Latvijas reģioniem, kā arī no Lietuvas un Baltkrievijas. Rēzekni sacensībās pārstāvēja sporta organizācijas “Sedna” kikbokseri.

Lai noslēgtu gadu pēc iespējas pozitīvāk, mēs uz sacensībām nosūtījām maksimālo sportistu skaitu: vieniem tā bija iespēja noslēgt aizejošo gadu, citiem – iegūt nepieciešamo pieredzi. Jebkurā gadījumā “bez darba” neviens nepalika. Bet šo sacensību rezultātā mūsu kikbokseri atgriezās ar 19 medaļām! Daniels Kedriņš, Deniss Perehoževs, Maksims Pratasjuks, Daniels Krasnovs, Vitālijs Kuziks, Ričards Dukulis, Ervīns Malahovskis un Dairis Adejanovs izcīnīja zeltu, Armands Grigalis, Saīds Abdulmuslimovs, Stepans Vlasovs, Maksims Dzenis, Artjoms Maļinovskis – sudrabu, bet Vladislavs Bikovs, Markuss Meļņikovs un Alans Sunupļa – bronzu. Turklāt trīs no viņiem – Stepans Vlasovs, Markuss Meļņikovs un Maksims Dzenis, piedaloties dažādās disciplīnās, izcīnīja pa divām medaļām.

Īpaši gribētu pateikties mūsu treneriem: Nikolajam Pušņakovam, Airai Pauniņai un Vladimiram Jeršovam, kas trenē šādus kikboksa sportistus mūsu pilsētā. Paldies viņiem!

Sporta organizācijas “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?