14. decembrī Valsts robežsardzes koledžā (turpmāk – VRK) norisinājās VRK sporta sacensības „Ziemassvētku kauss 2018”. VRK Profesionālās izglītības dienesta (turpmāk – Prof.ID) sešas kadetu komandas veica pārgājienu no VRK Profesionālās un taktiskās apmācību centra mācību poligona „Janapole” uz VRK. Pārvietojoties pa noteiktu maršrutu, komandai visa distance bija jāveic kopā.

Sacensībās par uzvarētājiem kļuva VRK Prof.ID Pirmās mācību rotas 11. grupa, 2. vietu izcīnīja VRK Prof.ID Pirmās mācību rotas 12. grupa un 3. vietā ierindojās VRK Prof.ID Otrās mācību rotas 21. grupa

Sacensības mērķis ir attīstīt un popularizēt militāri lietišķos sporta veidus kadetu vidū, kā arī attīstīt komandas garu un vienotības sajūtu.

Informāciju sagatavoja Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze