Rēzeknes sporta dzīvē šā gada pirmā diena iezīmējās ar smagu zaudējumu – aizgāja mūžībā Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītājs Nikolajs Krilovs, kurš vadīja Rēzeknes sporta pasauli nu jau gandrīz deviņus gadus. Ziņa par šo nelaimi sāpināja katru, kurš pazina Nikolaju vai bija saskāries ar viņu darba, sporta vai kādos citos jautājumos. Sportisks un mundrs, vienmēr atsaucīgs, vienmēr atbildīgs, vienmēr – ar pozitīvu dzīves uztveri.

Nikolajs Krilovs dzimis 1972. gada janvārī, pēc Rēzeknes 6. vidusskolas absolvēšanas mācījās Liepājas jūras skolā, tad apguva zināšanas Rīgas aeronavigācijas institūtā kā ekonomists-menedžeris, un arī turpmāk arvien papildināja savas zināšanas un prasmes. Praktiski visu savu apzinīgo mūžu bija aktīvs un veiksmīgs peldētājs, gūstot pārliecinošas uzvaras Latvijas čempionātos un spartakiādēs.

2010. gada sākumā Rēzeknes sporta treneri rekomendēja Nikolaju Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītāja amatam kā zinošu, pieredzējušu un godprātīgu cilvēku, kā arī ievērojot viņa iepriekšējo pieredzi vadībā. Vienā no rekomendācijām bija teikts: “Cilvēks ar augstu atbildības sajūtu, izlēmīgs, ar strikti uzstādītiem mērķiem un pietiekami apņēmīgs, lai tos īstenotu”. Tāds viņš arī bija, kad Rēzeknē pacēla no aizmirstības vairākas sporta disciplīnas, kad domes sēdēs mācēja aizstāvēt jebkura sportista nozīmi, kad organizēja sportistu braucienus uz sacensībām, kad aizrautīgi un mērķtiecīgi virzīja situāciju Sporta pārvaldes ēkas rekonstrukcijas procesā. Ēka jau gandrīz gatava atklāšanai un tas noteikti varēja būt viņa prieka un gandarījuma brīdis, taču turpmākā sporta dzīve Rēzeknē noritēs, paliekot Nikolajam tikai rēzekniešu atmiņā un sporta dzīves atjaunotnes vēsturē.

Ikkatrs, kurš pazina Nikolaju, atcerēsies viņu kā enerģisku un atbildīgu cilvēku ar atsaucīgu un labestīgu sirdi, ar dzirkstošu humoru, sportisku garu un ar pārliecību, ka Rēzekne vienmēr varēs lepoties ar saviem sporta čempioniem. Viņa sirds bija tik pārpilna ar rūpēm par daudziem jo daudziem cilvēkiem un daudzām svarīgām lietām, bet šā gada 1. janvārī sirds jutās nogurusi un apstājās pukstēt.

Izvadīšana notiks sestdien, 5. janvārī, plkst. 11.00 Rēzeknes Vissvētākās Dievdzemdētājas piedzimšanas pareizticīgo baznīcā.

Rēzeknes pilsētas dome izsaka visdziļāko līdzjūtību Nikolaja Krilova ģimenei, tuviniekiem, kolēģiem un visiem mūsu pilsētas sportistiem sakarā ar šo neizsakāmi smago zaudējumu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?